spravy.sk spravy.sk

Strana 146/148 pre kategóriu Krátke správy

Federer na Turnaji majstrov zdolal Socka

Švajčiarsky tenista Roger Federer zvíťazil na koncoročnom Turnaji majstrov ATP v Londýne nad Američanom Jackom Sockom v dvoch setoch 6:4, 7:6 (4).
“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Maroko a Tunisko postúpili na MS do Ruska

Maroko a Tunisko sa stali poslednými africkými účastníkmi futbalových majstrovstiev sveta 2018 v Rusku. Maroko potvrdilo postup z C-skupiny sobotňajším triumfom nad Pobrežím Slonoviny 2:0, Tunisku stačila na miestenku z A-skupiny aj remíza s Líbyou 0:0.

Medlová nepostúpila do finále Big Air v Miláne

Slovenská snoubordistka Klaudia Medlová sa nekvalifikovala v disciplíne Big Air do finále podujatia SP v Miláne. Kvalifikáciu vyhrala Nórka Silje Norendalová. Medlovej chýbali na postupové 6. miesto dva body, keď skončila ôsma so ziskom 80,50 bodu.