spravy.sk spravy.sk

Beckham oslavoval štyridsiatku a blahoželal kráľovskému palácu

Beckham oslavoval štyridsiatku a blahoželal kráľovskému palácu

Niekoľko známych osobností, vrátane bývalého futbalistu Davida Beckhama, v sobotu a dnes verejne blahoželalo britskému princovi Williamovi a jeho manželke Kate k narodeniu ich druhého dieťaťa. Informovala o tom agentúra DPA.

3-e3a708d58da212d5924031cfd714763ce116e018.jpg
"Neuveriteľná správa. Nemôžem sa cítiť šťastnejší s Williamom a Kate. Som šťastný, že matka a dcéra sa majú fajn. Nie je zlé narodiť sa v tento deň," napísal Beckham na Facebooku so žmurkajúcim smajlíkom. Beckham totiž práve v ten istý deň oslavoval svoje 40. narodeniny.

"Je to princezná! Vitaj na svete, princezná Winnifred Fergully Ellen of the Shire," napísala na Twitteri americká komička Ellen DeGeneresová (57). To meno je len návrh, dodala komička. Meno dieťaťa totiž ešte nie je známe.

Americká herečka Elizabeth Banksová (41) sa tiež pripojila ku gratulantom a vzdala kompliment aj Katinmu výzoru. "Nádherná hriva," napísala na Twitteri. Iba približne desať hodín po pôrode sa totiž Kate objavila pred londýnskou klinikou s dieťaťom v náručí, s úsmevom a perfektným účesom.

Zdroj: TASR
dch

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Svet

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia