spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 20. - 26. apríl 2015

Horoskop na 20. - 26. apríl 2015

Čo vás čaká tento týždeň? 

horoskop.jpg
BARAN baran.jpg

Ani v nadchádzajúcom týždni sa nebudete môcť sťažovať na neúspech v práci a, samozrejme, dobré pracovné výkony prospejú vašej kariére. Sústreďte sa teda najmä týmto smerom. Finančne to totiž bude opäť horšie. Pamätajte, že hviezdy vaše znamenie vystríhajú pred finančný transakciami každého druhu. Platí to predovšetkým na pondelok, ale pre istotu buďte ostražití a opatrní. Pochopiteľne to pôjde ťažko, lebo v súkromí budete úžasní, charizmatickí a budete to o sebe vedieť, čo zdvihne vaše sebavedomie. Všetko ostane OK, pokiaľ neprekročíte hranice vy, ktorí máte fungujúce partnerstvá.

BÝK byk.jpg

Poriadne sa nadýchnite, lebo prvá polovica týždňa bude v profesijnej oblasti veľmi náročná. Javiť sa vám takou bude najmä preto, že vaša nálada v týchto dňoch nevystúpi vysoko nad bod mrazu. O čosi lepšia sa zdá druhá časť týždňa. Pod vplyvom svojich finančných úspechov budete určite spokojnejší, tým aj lepšie naladení a práca sa vám začne rozbiehať pod rukami. Všetko so všetkým súvisí. Konečne sa ustáli situácia aj vo vašom súkromnom a milostnom živote. Momentálne naozaj nenájdete dôvod sťažovať sa. V rodine i partnerstve si vychutnáte porozumenie a pohodu, vy i partner budete spokojní.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

V profesijnej oblasti sa vám v pondelok a utorok bude pri práci dariť, hnevať vás však bude citeľný nedostatok financií. Pravdepodobne by ste ich potrebovali viac. Od stredy sa môžete realizovať v každom smere. Prácu budete zvládať hravo a radosť vám prinesú nielen jej dobré výsledky a pozitívny vplyv na kariéru, ale predovšetkým to, že ani financie na realizáciu vašich plánov vám už chýbať nebudú. V rodinnom živote bude ďalej vládnuť vytúžená pohoda, harmónia a spokojnosť. Od stredy sa navyše stanete mimoriadne príťažliví pre opačné (alebo aj svoje) pohlavie. Máte šancu užívať si to.

RAK rak.jpg

Nadviažete na úspešné obdobie uplynulých pracovných dní a v profesijných záležitostiach môžete byť tento týždeň v podstate pokojní. Jediným ťažším dňom by mal byť piatok, keď vás zavalí veľa nepríjemnej práce. Dovtedy však všetko pôjde ako po masle. Pripravte sa na piatkové problémy, nepreceňujte, ani nepodceňujte, čo vám prinesú, a najmä – nedajte si týmto dňom pokaziť víkend. V súkromí, v rodinke i v láske máte pred sebou krásny pohodový jarný týždeň. Len si dajte pozor na piatok. Nepreneste si domov pracovnú rozladenosť, jej dôsledky by mohli naštrbiť pokoj a pohodu.

LEV lev.jpg

Vzhľadom na váš ohnivý temperament bude tento pracovný týždeň pre vás asi príliš pokojný. Avšak podľa objektívneho hodnotenia svojho okolia, v jeho očiach budete šťastní a bude sa vám dariť. Možno by ste mali svoju aktivitu troška pribrzdiť a zmeniť uhol pohľadu na pracovné povinnosti a výsledky. Nemusíte za každú cenu dokazovať sebe a iným, že ste kráľ, veď je to o vás všeobecne známe a tvrdia to aj hviezdy. V súkromí si užijete relatívnu pohodu. Štvrtok bude maximálne prajný na lásku. Cez víkend však hrozia hádky. Nedajte sa strhnúť ku konfliktom, ani vy nebuďte konfliktní.

PANNA panna.jpg

Prvý a druhý deň nového pracovného týždňa sa vám bude v práci celkom slušne dariť. Napriek tomu však pocítite faktický nedostatok financií, a to vás bude právom hnevať. Od stredy sa už môžete úspešne realizovať v každom smere. Čoho sa chytíte, to sa vám bez problémov podarí zvládnuť, vyššie postúpiť môžete na kariérnom rebríčku a čo sa týka financií, tie vám už tiež naisto chýbať nebudú. V rodinnom zázemí by malo byť teraz všetko v poriadku. Od stredy začnete mimoriadne priťahovať pozornosť opačného pohlavia, prípadne, ak o to stojíte, aj toho svojho. Hviezdy žičia láske, užívajte si.

VÁHY vahy.jpg


V profesijnej oblasti bude pre vás prvá polovica tohto týždňa nesmierne náročná. Príčinu môžete nájsť aj vo svojej pochmúrnej nálade, ktorá ovplyvní tiež vaše výkony. Druhá polovica týždňa bude o čosi perspektívnejšia. Vedomie, že sa vám finančne darí, vás povzbudí k snahe, práca vám pôjde lepšie od ruky, uvidíte aj dobré výsledky, a preto budete spokojnejší. Premietne sa to aj na zlepšenej nálade. Prostriedkom k tomu môže byť aj pohoda a radosť v súkromí a partnerskom živote, na ktorý sa nedá sťažovať. S partnerom si vytvoríte krásne chvíle porozumenia a pohody, budete obaja veľmi spokojní.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Naozaj sa vám neprajné obdobie v profesijnej sfére podarilo zažehnať a teraz sa tešte z toho, že budete mať veľa energie a chuti do práce. Môžete sa prezentovať nielen pracovnými výkonmi a výsledkami, ale aj svojimi nápadmi a návrhmi a hneď ich aj realizovať. Na pracovisku vo vašom okolí sa síce budú diať isté nepríjemnosti, ale vy si ich všímať nebudete a dobre urobíte. Možno vám v tom pomôže aj vaše príjemné naladenie v súkromí, to, že budete k iným milí a pre nich príťažliví. Nezadaní možno prežijú krátke, ale intenzívne lásky. Zadaní by mali byť vo veciach srdca opatrnejší, neublížiť nikomu.

STRELEC strelec.jpg

V pondelok a utorok budete vplyvom pocitu, že sa vám pracovne opäť nedarí na sto percent, zasa nervóznejší ako zvyčajne. Zvyšok týždňa sa však ponesie v priaznivom duchu. Očakávajte najmä pozitívne a príjemné pracovné zmeny a príležitosti. Vy – ohnivé znamenie – sa ich hneď chopíte, o tom nie je pochýb. Využite všetko, čo môže prispieť k vášmu osobnému rozvoju, rastu a spokojnosti. Týždeň v súkromí vám prinesie aj priaznivé dni na upevnenie trvalých lások. Rovnako i šance na nové zoznámenia, ktoré budú viesť k trvalým zväzkom. S budúcou láskou sa asi zoznámite v prírode.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Pred vami je pokojnejší pracovný týždeň. Čo by zaň iní dali!? Ale vám, posadnutým budovaním kariéry, takýto pohodový týždeň vyhovovať nebude. Nehľadajte za všetkým rast, rozmach a svoje prvenstvo, pozrite sa na vec aj z druhej strany a trochu si oddýchnite. Možno ste niektorú oblasť aktivít ešte úplne nepreštudovali, hľadajte súvislosti, vzdelávajte sa, určite sa vám to raz zíde. Je pravda, že v láske vám teraz ruže nepokvitnú. Aspoň vy to tak uvidíte. Neanalyzujte svoj vzťah a neriešte ho, zbytočne sa netrápte. Hviezdy naznačujú, že cez víkend všetko vykryštalizuje k dobrému.
VODNÁR vodnar.jpg

Hviezdy sú stále priaznivo naklonené vašej finančnej situácii. Z peňazí sa budete veľmi tešiť aj tento týždeň. Avšak práca, ktorá ich podmieni, vás potrápi svojou náročnosťou. Vy, vzdušné znamenie (víchor), to zle znášate. Ale túžite a chcete byť užitoční. Celkovo však nič nebude brániť tomu, aby ste v profesijných záležitostiach boli celkovo spokojní. V súkromnom živote sa žiadne výnimočné zmeny neudejú. Streda sa ukazuje pekným a veľmi sľubným dňom na lásku a nové známosti. V piatok vás ale môžu vyrušiť partnerské hádky. Víkend už bude s najväčšou pravdepodobnosťou pokojný a pohodový.
RYBY ryby.jpg

Pripravte sa na pokojný týždeň v profesijných záležitostiach. Ba pracovne bude až veľmi pokojný. Vám to poväčšine vyhovuje, ale teraz by ste prijali viac akcie – diania, v ktorom by ste mohli uplatniť svoje schopnosti, znalosti i zručnosti. Vezmite to tak, že osud vytvára čas pre vás, vaše vzdelávanie, koníčky, aby ste si oddýchli, aj sa zdokonalili a vytvorili si nový odrazový mostík do budúcnosti. O energiu nespotrebovanú v pracovnom procese vás pripraví v pondelok ostrá partnerská hádka. V utorok vás ovládne napätie. Vo štvrtok a piatok príde čas všetko si vysvetliť a krásne sa udobrovať.

Zdroj: funradio.sk
dch

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac