spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 6. - 12. apríl 2015

Horoskop na 6. - 12. apríl 2015

horoskop.jpgZdroj foto: Infosprávy

Čo vás čaká tento týždeň? 

Poveľkonočný týždeň si pre znamenia zverokruhu pripravil opäť mnoho zaujímavého. Polepší sa vám v práci, alebo nájdete konečne svoju osudovú lásku? Prečítajte si horoskop, ktorý vám na všetko odpovie.

BARAN baran.jpg

Po sviatkoch prídete do práce v optimistickej nálade a tým, ktorí si dobre oddýchli, energia chýbať určite nebude. Bez váhania sa pustíte do plnenia pracovných povinností a nenarazíte na žiadne neprekonateľné problémy. Bude sa vám dariť, preto aj vo štvrtok a piatok budete mať správne povznesenú náladu, čo sa prirodzene odzrkadlí na vašich skvelých pracovných výkonoch. V súkromí sa v pondelok asi nevyhnete výmene názorov. Že by mal partner iné predstavy o šibačke? Nič to, piatok a sobota budú veľmi priať láske, nielen upevneniu trvalých vzťahov, ale i novým zoznámeniam.

BÝK byk.jpg

Pracovali ste aj cez sviatky? Dokonca aj na Veľkonočný pondelok? Vynahradí vám to veľmi pokojný nadchádzajúci pracovný týždeň. Bude vám vyhovovať. Konečne si môžete oddýchnuť a venovať sa aj vedľajším aktivitám, či už kultúre, umeniu, kráse, alebo úvahám o tom, ako si vylepšíte a pozmeníte svoj byt či dom. Niekedy je vhodné takýmto spôsobom si predĺžiť sviatočný víkend, zvlášť, ak pre vás celkom sviatočný nebol. V súkromí sa asi v utorok a stredu trocha pohádate kvôli blízkym príbuzným. Každý môže mať na veci iný pohľad, ale v nedeľu budete mať príležitosť nájsť kompromisy a pokoj.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Hoci v pondelok budú pre väčšinu ľudí vrcholiť veľkonočné sviatky, vy asi budete musieť riešiť náročné pracovné úlohy. Podobne veľa práce vás zaskočí aj v utorok. Lepšie bude až od stredy, keď si nájdete spôsob, ako všetky zameškané povinnosti dobehnúť. Hviezdy vám nedoprajú príliš veľa oddychu, zato v otázkach financií k vám budú pomerne štedré. Celý týždeň budete s prísunom peňazí spokojní. V súkromí sa tiež objavia nemilé chvíle. V stredu a vo štvrtok sú možné zbytočné nedorozumenia a hádky s partnerom. Viete to vopred, preto im skúste predísť, nepokazte si náladu.

RAK rak.jpg

Už na Veľkonočný pondelok začnete byť veľmi nervózni. Uvedomíte si, že vám chýbajú prepotrebné financie. Potrebovali by ste ich na niečo viac? Keď v utorok začnete pracovať, vyhnite sa akýmkoľvek finančným transakciám, lebo by ste si privodili škodu. Zvyšok pracovného týždňa už bude z tohto pohľadu pokojnejší a plnenie pracovných úloh vám pôjde od ruky. Nestresujte sa zbytočne pre peniaze. Možno vaša nervozita spôsobí v utorok a stredu napätie v súkromí, teda medzi vami a partnerom. Skúste mu vysvetliť, čo sa okolo vás deje. Pochopí to a nedeľa už bude krásna a láskyplná.

LEV lev.jpg

V pondelok dotiahnete sviatky a od utorka začnete opäť zarezávať, ale v práci sa objavia nepríjemné ťažkosti. Roboty budete mať ako na kostole, nečudujte sa, keď nebudete stíhať. Snažte sa nebyť unáhlení ani tvrdohlaví, tým by ste situáciu len vyhrotili a zhoršili. Postupujte pomaly, systematicky a tešte sa aspoň z toho, že na nedostatok financií sa veru naozaj nebudete môcť sťažovať. Dobré finančné zabezpečenie predsa stojí za to, či nie!? V súkromnom živote a láske máte pred sebou týždeň plný pohodičky. Najmä v piatok a v sobotu budete dostávať od partnerov lásku plným priehrštím.

PANNA panna.jpg

Po Veľkonočnom pondelku, počas ktorého sa asi práci nevyhnete, vás čaká aj pracovne náročný utorok. Úloh budete mať naozaj vyše hlavy, a hoci ste šikovní a rozbehnutí, nebude jednoduché všetko zvládnuť. Od stredy sa situácia postupne upokojí a po zvyšok týždňa dokážete prípadné resty dobehnúť. Zadosťučinenie vám spôsobí fakt, že celý týždeň bude pre vás veľmi priaznivý na získavanie financií. Po niekoľkých dňoch pohody v súkromí sa v stredu a vo štvrtok opäť môžu vyskytnúť hádky s partnerom. Nepodliehajte nervozite, snažte sa im predísť, boli by úplne zbytočné.

VÁHY vahy.jpg

Ak ste počas veľkonočných sviatkov, a teda aj v pondelok trochu pracovali, od utorka sa pre vás začne veľmi pokojný pracovný týždeň. Treba si oddýchnuť, preto vám to bude vyhovovať. Popri svojich pracovných povinnostiach sa môžete venovať umeniu, zdokonaľovaniu svojho zovňajšku, kráse, či plánovať, ako si spríjemníte a zdokonalíte vás príbytok. Fantázii sa medze nekladú. Po pekne prežitých sviatkoch sa v utorok a stredu pravdepodobne nevyhnete menším hádkam kvôli rodinným príslušníkom. Nesprávajú sa podľa vašich predstáv? Vydržte, v nedeľu si všetko v pokoji vysvetlíte.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Profesijná smola sa vám bude lepiť na päty aj po tieto dni najviac zo všetkých znamení. Vytrpíte si ďalší ťažký a náročný pracovný týždeň. Buďte veľmi obozretní, neriskujte v ničom. Nemeňte prácu, ani nepomyslite na to, že by ste začali podnikať. Vyrobili by ste si iba problémy. Vy, ktorí už podnikáte, buďte mimoriadne opatrní pri nových pracovných dohodách a tiež pri akýchkoľvek finančných transakciách. Zopakuje sa situácia z minulého týždňa – v láske sa vám bude úžasne dariť. Svojou sálajúcou charizmou budete priťahovať k sebe ľudí. Aspoň v tomto smere budete spokojní.

STRELEC strelec.jpg

Opäť je pred vami závideniahodný týždeň, a to najmä v profesijnej oblasti. Pracovne sa vám bude mimoriadne dariť, čo sa môže odraziť aj postupom na kariérnom rebríčku. Sprevádzať vás bude priazeň nadriadených, ale aj priazeň a obdiv podriadených, ak ich máte. Nezaváhajte, využite štyri pracovné dni naplno, zúročte všetko, čo vám hviezdy a ich vzájomné konštelácie ponúkajú. V láske vám to trochu pošramotí pondelok, že by ostrú výmenu názorov s vaším partnerom vyprovokovala vaša žiarlivosť? Veď na šibačov sa nežiarli! Štvrtok už bude priať všetkým láskam, starým aj novým.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Musíte uznať, že od piatku ste si celkom dobre oddýchli, pondelok veľkonočné sviatkovanie zavŕšite a v utorok sa prehupnete do celkom pokojného pracovného týždňa. Nebude vám to proti vôli, nebudete sa sťažovať, naopak, pomalšie pracovné tempo vám bude plne vyhovovať. V poslednom období ste museli pracovať na plný plyn a váš organizmus tiež potrebuje výdatný oddych. Nezabúdajte na to. Relatívnu pohodu v súkromí narušia v druhej polovici týždňa problémy v láske a partnerstve. Nekonajte unáhlene, dávajte si pozor, čo poviete, strážte slová a nerobte rýchle uzávery. Vyčkajte.

VODNÁR vodnar.jpg

V oblasti financií to s vami naďalej vyzerá viac ako dobre. Vašu spokojnosť s príjmom ani v nadchádzajúcom týždni nič nenaruší. Opačne sa to ukazuje v práci. Po sviatkoch sa jej navalilo akosi veľa, no a pretože ste patrične zlenivení, nebudete všetko stíhať tak, ako ste zvyknutí. Navyše hviezdy radia, aby ste postupovali opatrne a premyslene, lebo vám hrozí, že v náhlivosti by ste mohli niečo pokaziť... Nedorozumenie kvôli rodinným príslušníkom ste už zažehnali, teraz v súkromí, rodinke a láske bude všetko v najlepšom poriadku. Využite to a vo štvrtok si urobte pekný partnerský večer.

RYBY ryby.jpg

Jarné sviatky máte za sebou, preto vám bude celkom vyhovovať, že utorok a streda budú ešte po pracovnej stránke pokojnejšie. Lepšie je rozbiehať sa pomaly, no v druhej polovici týždňa sa už budete cítiť super, plní energie a chuti do práce. Všimnú si to aj vaši nadriadení a dočkáte sa ocenenia. Získate pocit, že ste užitoční, žiadaní, uznávaní – skrátka bude vám z profesijného hľadiska veľmi dobre. Na rovnakej úrovni bude aj celý týždeň v súkromí. Príjemne prežité sviatky a ich vyvrcholenie v pondelok vo vás zanechajú pohodu, budete šťastní z toho, že ste milovaní a vychutnáte si to aj v sobotu.

Zdroj: funradio.sk
dch

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac