spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 30. marec - 5. apríl 2015

Horoskop na 30. marec - 5. apríl 2015

horoskopy.jpg
Na Bielu sobotu – 4. apríla o 13.08 hodine – bude SPLN Luny v znamení Váh. Váham prináleží 7. astrologický dom, kde môžeme nájsť partnerov, a to životných, ale i v podnikaní. Ak máte akékoľvek partnerské problémy, či v súkromí, či pracovné, prajte si v čase splnu, aby sa k vašej spokojnosti vyriešili.

BARAN baran.jpg

Ani vášmu najbližšiemu pracovnému týždňu by nesvedčal prívlastok hektický, naopak, bude celkom pokojný. Napriek tomu, že sa v práci nepretrhnete, budete sa tešiť na blížiace sa veľkonočné sviatky. Dostatok voľného času vám umožní, aby ste si nielen užili partnera a rodinu, ale pravdepodobne si aj zašportujete, alebo sa aspoň vyberiete na dlhú prechádzku. V predsviatočnej i sviatočnej atmosfére sa budete cítiť v pohode a veľmi príjemne. Len v nedeľu si dávajte pozor na nedorozumenia, z ktorých by ľahko mohli vzniknúť hádky, a to by zrejme narušilo veľkonočnú náladu celej rodine. Oplatí sa?

BÝK byk.jpg

Koniec marca a začiatok apríla vám v profesijnej sfére prinesie radosť. Prežijete úžasný pracovný týždeň, ktorý bude priať predovšetkým postupu vo vašej kariére. Na úspechy a dobré výsledky sa môžete tešiť, aj keď ste podnikatelia, aj vám sa bude mimoriadne dariť. Ak si to vyžiada situácia, možno budete troška pracovať aj cez veľkonočné sviatky, ale nebudete to ľutovať a napriek tomu sa cez ne aj poriadne napapáte. Samozrejme, že si nájdete čas aj na rodinu, lásku a užijete si všetko čo podľa tradícií k tomuto obdobiu patrí. Naozaj máte pred sebou veľmi priaznivé a príjemné dni.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Aj vám sa bude tento týždeň v práci a kariére mimoriadne dariť. Pričiní sa o to aj fakt, že budete plní energie a optimizmu. V hlave vám to bude výborne páliť, využijete svoju obrovskú kombinatoriku ale aj sebadisciplínu, čo ocenia najmä vaši nadriadení. Dosiahnuté výsledky vyvolajú tiež vašu spokojnosť a vyprovokujú vás k ďalšej snahe, preto je celkom možné, že aj veľkonočné sviatky strávite aktívne. Snáď až natoľko aktívne, že sa to nebude páčiť vašim partnerom a rodinám, a preto vám práve vo sviatočný piatok a sobotu hrozia menšie škriepky. V nedeľu sa pekne porozprávate a všetko sa upokojí.

RAK rak.jpg

Predsviatočný pracovný týždeň využijete pomerne efektívne. Predovšetkým v stredu a vo štvrtok chyťte šťastie za pačesy – nebeská obloha vám bude pracovne naozaj naklonená. Môžete dosiahnuť výsledky, aké si prajete v najtajnejších snoch. Veľkonočné sviatky strávite klasicky v rodine, stretne sa i širšie príbuzenstvo, pôjdete na návštevy a návštevy prídu k vám... Oddýchnete si a zrelaxujete, ako sa patrí. Vo štvrtok vám hviezdy budú priať aj v súkromí, lásky si užijete plným priehrštím. V nedeľu príde zrejme k malému nedorozumeniu s partnerom, ale sviatočná atmosféra to iste rýchlo napraví.

LEV lev.jpg

Treba zdôrazniť, že pracovne, kariérne ani finančne by ste sa tento týždeň naozaj nemali sťažovať. Lenže – vy sa sťažovať budete, lebo by ste chceli, aby sa vám darilo ešte lepšie. Preto budete hľadať ďalšie cesty a možnosti ako získať svoje. Ale nepreháňajte to, nechoďte hlavou proti múru, lebo by ste dosiahli skôr opačný efekt. Radšej porozmýšľajte, či máte všetko pripravené na veľkonočné sviatky, aby ste si ich mohli náležite užiť. Vo vašom súkromnom živote by to malo byť celkove fajn. Hviezdy radia, aby ste sa na Veľký piatok a Bielu sobotu viacej venovali partnerovi. Užite si pekné chvíle.

PANNA panna.jpg

Hoci ľudia v tomto období aj podvedome myslia viac na prípravu sviatkov Veľkej noci, vy sa sústredíte predovšetkým na profesijné záležitosti. Súvisí to s nezvyčajnými úspechmi v práci aj kariére. Zúročíte všetku svoju energiu i optimistické naladenie, využijete svoje mozgové závity, schopnosť zoradiť všetko ako treba, prejavíte veľkú sebadisciplínu, čím zapôsobíte na svojich nadriadených. Veľkonočné sviatky strávite aktívne. V piatok a sobotu sa však asi nevyhnete menším škriepkam v súkromí. Možno sa niekomu znepáči vaša prílišná aktivita. V nedeľu už bude všetko OK.

VÁHY vahy.jpg

Predveľkonočné obdobie akoby sa vás vôbec netýkalo. Dokážete sa plne sústrediť na prácu a prežijete perfektný profesijný týždeň, ktorý sa odrazí aj na vašom kariérnom postupe. Vynikajúco sa bude dariť aj Váham – podnikateľom, nové príležitosti a vidina dobrých ziskov aj vás vyprovokuje troška pracovať tiež počas veľkonočných sviatkov. To však neznamená, že by ste pôžitky Veľkej noci zanedbali. Celkom určite vás čakajú aj príjemné chvíle v súkromí a partnerstve. Nájdete si čas na rodinu, lásku, absolvujete všetky zaužívané tradície a vychutnáte si to, čo k tomuto obdobiu patrí.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Žiaľ, počas nadchádzajúceho týždňa to bude práve znamenie, v ktorom ste sa narodili vy, ktorému v profesijných záležitostiach nič nepôjde od ruky – inak povedané, nebude sa vám dariť. Kam sa pozriete, čohokoľvek sa chytíte, uvidíte a pocítite len samé prekážky. Premôže vás únava, a preto sa budete tešiť na veľkonočné sviatky, aby ste pracovne úplne vypli a poriadne si tak oddýchli. Ešte šťastie, že už sú tu! V súkromnom živote sa vám práve teraz bude dariť úžasne. Predovšetkým v láske dostanete zelenú, a tak túžiaci po novom vážnom vzťahu i tí, čo chcú milostné dobrodružstvo, budú to mať.

STRELEC strelec.jpg

Pred vami je super pracovný týždeň v každom smere! Prácu zvládnete ľavou zadnou s vynikajúcimi výsledkami, kariérne vystrelíte hore a v peniazoch sa budete topiť. Hviezdy predpovedajú, že cez veľkonočné sviatky si zašportujete, ale vy by ste boli radšej, keby ste mohli pracovať. Kto môže, ten získa veľa, lenže mnohým bude ľúto, že na svojom pracovisku nebudú môcť pre Veľkú noc pokračovať v dobre rozbehnutých aktivitách. Po minulom krásnom víkende vám v partnerstve všetko bude pekne klapať. Teraz sa vám núka voľno, príjemné sviatočné chvíle. Užijete si najmä sobotu.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

I vám sa teraz bude pracovne dariť perfektne. S pribúdajúcimi dňami stúpnu vaše výkony a najmä koncom týždňa ukážete svojim nadriadeným a kolegom, aký maxi potenciál sa vo vás ukrýva. Pravdaže, nič nie je zadarmo a vy ste sa o tieto svoje výsledky museli dlhodobo snažiť a pričiniť. Napriek tomu, že pracovná karta vám vynikajúco pôjde, budete sa tešiť na oddych cez veľkonočné sviatky. V súkromí to tiež nebude zlé, ale v stredu je možná dosť ostrá partnerská výmena názorov. Pravdepodobne hneď na Veľký piatok si všetko vysvetlíte a príjemne strávite tento sviatočný deň.

VODNÁR vodnar.jpg

Zdalo by sa, že v ovzduší blížiacich sa veľkonočných sviatkov zavládne aj na vašom pracovisku pohoda. Horkýže! Aj tento pracovný týždeň vám prichystá plno nečakaných nepríjemných zmien a stresov. Ešte šťastie, že sa to neodrazí na vašom finančnom konte, s ktorým ste už dlhší čas maximálne spokojní. Tak sa môžete tešiť na Veľkú noc, ktorú naplníte aktívnym relaxom, ale aj dobrým jedlom a rodinnou pohodou. Preto sa na situáciu v súkromí a partnerstve nemôžete sťažovať. Len v sobotu príde k menším výmenám názorov – nie pre vaše partnerské nezhody, ale kvôli rodinným príslušníkom.

RYBY ryby.jpg

Na prelome marca a apríla budete pracovať dobre, výkonne, ale akosi mechanicky. Vaša tvorivosť a kreativita akoby podriemkavala, žiadne nové nápady svetlo sveta neuzrú. Mysľou utečiete k prípravám druhých najkrajších sviatkov roka. Radi dodržujete veľkonočné tradície a aj tento rok si ich, i keď troška unavení, všetky užijete. Chystačky k Veľkej noci ovplyvnia aj vaše súkromie. Keďže sa budete s prípravami dosť náhliť a stresovať a vášmu partnerovi sa to páčiť nebude, v stredu očakávajte na túto tému menšiu výmenu názorov. Inak sa môžete tešiť na pekné a pohodové chvíle, presne také, aké chcete.

Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac