spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 23. - 29.marec 2015

Horoskop na 23. - 29.marec 2015

horoskop.jpg
Čo vás čaká tento týždeň? 

Prvý jarný týždeň spolu so slnečným počasím prináša do našich životov opäť niečo nové. Pozrite si prvé jarné horoskopy tohto roku a zistite ako sa vám bude dariť. 

BARAN baran.jpg


Áno, už je tu jar! Možno práve preto zaznamenáte v profesijnej oblasti tento týždeň veľa energie a chuti do práce. Akoby vás prebúdzajúca sa príroda nabíjala. Potrápi vás však opačný problém – celkom maličký. Na váš vkus budete mať momentálne akosi málo práce – inak povedané, hrozí vám, že sa v práci začnete troška nudiť. Porozmýšľajte, čo budete robiť po skončení pracovného času! Nebrzdite fantáziu – zvlášť preto, že v týchto dňoch budete oplývať úžasnou charizmou. Pritiahnete všetko živé okolo vás. Môžete to využiť v partnerstve i mimo partnerského života. Je to len na vás.

 

BÝK byk.jpg

Pred vami je celkom príjemný pracovný týždeň. I keď sa vám bude zdať, že v profesijnej sfére sa všetko odvíja tak akosi mimo vás, dôležité je, že sa vám bude pri plnení úloh a povinností dariť a uvidíte za sebou celkom pekné výsledky. Takže sa neznepokojujte tým, že sa necítite vtiahnutí do deja. Koncom týždňa môžete spôsobiť prievan v peňaženke, radšej nerobte neuvážené väčšie nákupy. Tak ako sa práve nalievajú puky na stromoch, aj do vás akoby prúdila životná miazga. No, minimálne budete priťahovať pozornosť druhého pohlavia. Neprežeňte to, lebo v nedeľu hrozia zbytočné hádky...

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Tento týždeň môžete odložiť opatrnosť v profesijných záležitostiach na druhú koľaj! Najmä v pondelok a utorok vám hviezdy doprajú, aby ste úžasne zapracovali na svojej kariére. Využite to, neviete, kedy sa vám opäť naskytne takáto príležitosť. Zvyšné dni pracovného týždňa budú pokojné, ale ničoho zlého a nepríjemného sa obávať nemusíte. V súkromí a láske nemáte momentálne veľa stability. Zatiaľ čo pondelok bude veľmi žičiť láske a jej prejavom, vo štvrtok sa môžete obávať nežiaducich partnerských hádok. Ešte že príde sobota – tá sľubuje príležitosť na krásne udobrovanie.

RAK rak.jpg

Aj keď ste sa minulý piatok skvele rozbehli vo veciach týkajúcich sa práce, tento pracovný týždeň bude troška náročnejší. Nie že by sa vám absolútne nič nevydarilo, alebo že by vás úplne zavalila práca, ale dávajte si pozor na to, čo podpisujete a k čomu sa zaväzujete. Najmä pondelok, streda a piatok vám prinesú značné riziká, preto buďte ostražití a každý úmysel prehodnoťte a dokumenty poriadne prekontrolujte. V súkromnom živote a v rodinke bude všetko klapať. Napriek tomu nezabúdajte na partnera. Aspoň v závere týždňa ho potešte niečím milým a nevšedným. Zaslúži si.

LEV lev.jpg

Vyzerá to tak, že s jarou rozkvitajú aj vaše profesijné príležitosti. Verte – neverte, na čo tento týždeň siahnete, všetko sa vám podarí. Karta úspechu vám pôjde v každom smere, či už sa to bude týkať plnenia pracovných úloh, či biznisu a obchodných záležitostí, alebo rovno vašej peňaženky, teda financií. Neváhajte, využite všetky príležitosti, obracajte sa, naozaj je na to vynikajúce obdobie. No ale, pozor, pozor! Aj keď vo vašom súkromí je všetko v poriadku, v piatok sa predsa trochu pohádate. Prečo? Pretože pre pracovné záležitosti sa málo staráte o partnera. Bude nespokojný, chýbate mu.

PANNA panna.jpg

Nečakajte závratné zmeny v pracovnej oblasti, ale skúste poriadne využiť pondelok a utorok – dni, ktoré môžu veľmi pozitívne ovplyvniť vašu kariéru. Neverili by ste, ako si môžete v tomto smere polepšiť, ak nezaváhate. Od stredy bude váš pracovný týždeň už príliš pokojný na to, aby ste sa k niečomu zaujímavému a pozitívnemu dopracovali, aby ste dosiahli akýkoľvek pokrok. V súkromí a láske si užijete v týchto dňoch z každého rožka troška. V pondelok sa môžete vyžívať vo veciach lásky, bude úchvatná! Vo štvrtok pozor na jazyk, hrozia hádky. Sobotu osvieži krásne udobrovanie...

VÁHY vahy.jpg

I keď ste si zrejme pripravili zaujímavý pracovný plán a tento týždeň by mal byť na jeho realizáciu celkom fajn, neubránite sa pocitu, že všetko sa odvíja kdesi mimo vás. Nemyslite na to, hlavné je, že sa vám bude dariť ho vypĺňať. Dosiahnete naplánované a budete celkom spokojní, až na tie financie. Nuž v tomto smere nebudete mať práve prebytok, tak koncom týždňa nepreháňajte a zbytočne nevyhadzujte za väčšie nákupy. V súkromí budete viac priťahovať pozornosť druhého pohlavia. Všetkého s mierou, nerobte neuvážené kroky, lebo v nedeľu by ste sa mohli pre ne zbytočne pohádať.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Prvý jarný týždeň vám v profesijnej oblasti ponúkne niekoľko príležitostí. Ak sa však čo len troška dá, všetky dôležité veci postíhajte v pondelok a utorok, keď vám hviezdy pracovne naozaj prajú. Skúste prezentovať svoje podnety a návrhy, pravdepodobne sa stretnete so záujmom a pochopením. Od stredy však na také čosi radšej zabudnite, lebo zvyšok týždňa nemá byť príliš produktívny, skôr fádny a taký nijaký... V súkromí a láske môžete teraz zažiariť. Svojím fluidom budete priťahovať osoby opačného pohlavia. Tak si lásku príjemne užite, len nezabudnite na hrozbu, že tým môžete niekoho iného zraniť.

STRELEC strelec.jpg

Ďalší úžasný pracovný týždeň! Budete ako tie včielky, ktoré jarné slniečko vytiahlo z úľov na kvietky... Hviezdy vám prajú vo všetkých pracovných záležitostiach – na dosah máte postup v kariére, môžete sa rozhodnúť pre zmenu práce či preorientovať sa na začiatky v súkromnom podnikaní. Šancí dostanete, koľko len chcete. Ako ohnivé znamenie, ktorému teraz nebude chýbať energia, všetky určite naplno využijete. Škoda len, že pre vaše pracovné ciele a vyťaženosť sa hneď v pondelok pohádate s partnerom. Streda vám ponúkne prvú možnosť na vysvetlenie a udobrenie. Víkend si užite!

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Práve teraz vám hviezdy predpovedajú úžasný pracovný týždeň. Budete podávaťvýkony, aké ste ešte nikdy nepodávali! Vaši nadriadení budú s vami výsostne spokojní. Ak podnikáte, dosiahnete to, po čom ste dávno túžili a bude sa vám vynikajúco dariť. Rozbehnete plánované projekty a hneď pocítite aj efekt z nich. Budete naplno zabratí do práce a vychutnáte si jej pozitívne ovocie. Práve pre prílišné pohltenie prácou môže prísť medzi vami a partnerom k nedorozumeniam, a to v pondelok, utorok i stredu. Možno bude príčina inde. V každom prípade však zvyšok týždňa máte šancu na udobrovanie.

VODNÁR vodnar.jpg

Neostáva vám iné, iba sa prispôsobiť faktu, že aj týždeň, ktorý sa práve začína, bude ťažký. Nech budete robiť čokoľvek, snažiť sa ako málokedy, nič nenarobíte – výsledky sa nedostavia. Nie preto, že by ste boli neschopní, či nemali predpoklady na druh práce, ktorý vykonávate. Máte. Len sa vám jednoducho nedarí. Zato však s financiami na svojom konte môžete byť úplne spokojní, bude ich dosť. Aj dni vášho súkromného života sa budú teraz podobať tým predchádzajúcim. Vlastne celý týždeň bude pekný, prežijete ho v pohode. Cez víkend sa možno „utrhnete“..., nuž keď chcete, vyskúšajte to.

RYBY ryby.jpg

V poslednom čase sú vaše pracovné týždne navzájom veľmi podobné. Aj tento bude ako každý iný. Pokojný, bez vzrušenia a stimulácie k zvýšenému výkonu. V takýchto chvíľach sa nudíte? Skúste pre vyplnenie prázdneho času niečo študovať, alebo hľadať v knihách, na internete. Alebo sa psychicky pripravujte na rekonštrukciu bytu či domu. Veď vy si s nudou nejako poradíte, viete ako na to. Ak vás nepohoda v partnerskom vzťahu trápi priveľmi, snáď začnete hľadať únik. V utorok môžete stretnúť novú lásku. Že by to bola len chémia? Hviezdy budú priať aj oživeniu, iskre v starých partnerstvách.

Zdroj: funradio.sk

dch

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac