spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 16. - 22. marec 2015

Horoskop na 16. - 22. marec 2015

horoskopy.jpg
Čo vás čaká tento týždeň?
V piatok, 20. marca o 10:38 nastane nov Luny v znamení Rýb. Prináleží mu 12. astrologický dom, v ktorom sa nachádzajú skrytí nepriatelia: život ohrozujúca choroba, väzenie, imobilita. Prajte si v čase novu, aby ste sa takýmto nepríjemnostiam vyhli. Cez deň bude aj čiastočné zatmenie Slnka – citliví ľudia môžu mať nepríjemné, neopodstatnené obavy. Pár minút pred polnocou sa začne astronomická jar – Slnko vstúpi do znamenia Barana.

BARAN baran.jpg


Tretí marcový týždeň prežijete v profesijnej oblasti ako celkom pokojný. Práce budete mať tak akurát, všetko perfektne postíhate, nemusíte sa báť žiadnych nepríjemných situácií, aké vás prenasledovali pred nedávnom. Navyše v pondelok hviezdy ešte stále avizujú prísun financií. Možno správne ohodnotia vašu prácu, ale možné je aj to, že sa vám podarí vyhrať. Kúpte si lós, alebo podajte nejaký tipovací tiket... Idylku predošlých dní si udržíte i tento pondelok, avšak v utorok vám hrozí ostrejšia hádka s partnerom, pre jeho prácu a financie. Cez víkend si všetko vysvetlíte a budete obaja spokojní.

 

BÝK byk.jpg

Vyzerá to tak, že tento pracovný týždeň podľahnete tendencii vysoko rúbať... Možno predpoklady máte, ale i tak spomaľte, teraz na to nie je vhodný čas. Narazíte na nepochopenie a možno i odpor. Rozumnejšie bude, ak zachováte pokoj a budete postupovať krok za krokom. Vytiahnuť tromfy môžete neskôr. Uvidíte, že svoju dočasnú zdržanlivosť neoľutujete a budete spokojní. Opatrnejší by ste mali byť aj vo vyjadrovaní názorov voči svojmu partnerovi. Totiž, v pondelok sa zrejme pohádate, nedorozumenie sa bude týkať jeho práce. Netlačte na pílu! Už v stredu si opäť nájdete k sebe cestu.


BLÍŽENCI blizenci.jpg

Na začiatku nadchádzajúceho týždňa vás hviezdy v profesijnej oblasti vyzývajú k maximálnej opatrnosti. V pondelok a utorok neriskujte v žiadnych záležitostiach týkajúcich sa práce. Neuzatvárajte dohody, nepodpisujte nové zmluvy pracovné ani finančné. Ak budete dbať týchto rád, tak zvyšok pracovného týždňa prebehne bez akýchkoľvek problémov, dokonca budete s jeho výsledkami spokojní. V súkromí a vo vzťahu sme minulý týždeň prežili ako na hojdačke. Čo prinesie tento? Vo štvrtok budete mimoriadne charizmatickí a príťažliví, teda so sklonom k neverám. Oplatí sa?

RAK rak.jpg

Počítajte s tým, že okrem stredy, keď vám nevyjde takmer absolútne nič, bude celý pracovný týždeň v pohodičke. Môžete sa pustiť do čoho chcete, všetky povinnosti zvládnete bez väčšej záťaže a za sebou uvidíte kus dobre vykonanej práce. Najmä posledný pracovný deň – piatok vám prinesie mimoriadne úspešné chvíle, výborné výsledky a skvelý pocit z toho, čo všetko ste stihli a ako kvalitne. V súkromí začnete týždeň opäť partnerskou hádkou. Tento raz si počkáte na vysvetlenie a udobrenie do stredy. Zvyšok týždňa bude celkom príjemný a zavŕšený nedeľou veľmi pohodovou a sľubnou najmä v láske.

LEV lev.jpg

Máte pred sebou priaznivý profesijný týždeň, ktorý bude mimoriadne žičlivý najmä v kariérnych záležitostiach. Samozrejme, najmä pre tých, ktorí po kariére naozaj túžia. Skvelo sa bude dariť aj podnikateľom. Zamestnanci, ktorí chcú z akýchkoľvek príčin meniť prácu, majú teraz všetky dvere otvorené. Nech sa páči! Môžete smelo urobiť rozhodujúci krok, v novej práci budete vítaní i spokojní. Hneď z pondelka vyštartujete do pohodového obdobia v súkromí. Krásny to deň na lásku! V piatok sa objavia medzi vami a partnerom nejaké nejasnosti. Urobte si večer kávičku či čajík a porozprávajte sa.

PANNA panna.jpg

Tento pracovný týždeň bude o niečo živší, ale nezačnite hneď vystrkovať rožky a vymýšľať novoty. Naopak, mali by ste byť nanajvýš opatrní a každý svoj krok vopred uvážiť. V pondelok a utorok vám totiž neradno meniť zabehané a podpisovať akékoľvek zmluvy, mohli by ste svoju unáhlenosť neskôr oľutovať. Ak to neprešvihnete, zvyšok pracovného týždňa prežijete bez problémov, budete spokojní. V súkromí zavládne relatívna pohoda. Vo štvrtok však začnete byť pre opačné pohlavie mimoriadne príťažliví, charizma z vás bude len tak sálať. Pozor si dajte na nevery. Nie vždy končia bez následkov.

VÁHY vahy.jpg

V rozbiehajúcom sa týždni si v profesijnej oblasti vytýčite veľmi vysoké ciele a za každú cenu by ste ich chceli dosiahnuť. Neunáhlite sa, radšej spomaľte, momentálne vám hviezdy takéto čosi neprajú. Pokojne si všetko premyslite, pripravte si plán, a potom postupne napĺňajte svoje náročné zámery. Tak dosiahnete všetko, po čom túžite a budete sami so sebou spokojní. V súkromí sa snažte o zachovanie chladnej hlavy, lebo hneď v pondelok vám hrozí hádka s partnerom. Pravdepodobne sa bude týkať jeho práce. Nepresadzujte iba svoje názory, snažte sa o pochopenie. Veď v stredu si všetko vysvetlíte.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Pravdepodobne ani nadchádzajúci týždeň vám v profesijnej oblasti radosť nespraví. Bude nanajvýš nepríjemný. Opäť budete musieť prekonávať chaos, stres, nepríjemnosti s kolegami. Nech vám nezíde na um meniť druh práce, či dokonca pracovisko, nevymýšľajte, nezačínajte ani podnikať. Vyčkajte na vhodnejšie obdobie, lebo momentálne by ste celkom určite stúpili vedľa. V súkromí sa budete cítiť rozhodne oveľa lepšie. Koncom týždňa získate úžasnú charizmu, čo vám asi prinesie krátkodobé erotické zážitky. Ak ste voľní, fajn – zvýšte si ego. Ak ste zadaní, radšej poriadne porozmýšľajte...

STRELEC strelec.jpg

Úžasný pracovný týždeň! Energiou budete prekypovať podobne ako chuťou do práce. Okrem toho sú na obzore len samé dobré správy. Máte šancu postúpiť v kariére, ale rovnako aj možnosť polepšiť si zmenou práce. Môžete si vymyslieť fantastický podnikateľský zámer a hneď začať podnikať – skrátka tento týždeň patrí vám. A nielen v práci. Aj v súkromnom živote a láske vám hviezdy budú mimoriadne priať. V dlhodobých partnerstvách vzbĺkne nová iskra. Nezadaní a hľadajúci lásku majú šancu na nové zoznámenia, ktoré povedú ku krásnym vysnívaným trvalým partnerstvám. Neváhajte!

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

V svojej profesii si opäť si prídete na svoje. Prvá polovička pracovného týždňa bude dobrá, len sa nedokážete úplne prejaviť. V druhej polovičke týždňa už budete môcť ukázať všetko, čo vo vás je, prezentovať svoje názory, podnety, plány – stretnú sa s pochopením a podporou nadriadených. Využite svoje schopnosti, otvorene hovorte, o čo vám ide a kadiaľ, podľa vás, vedie cesta k úspechu. Príjemne sa budete cítiť aj v súkromí. V pondelok si vychutnáte city, lásku, užijete si rodinku. V stredu sa snažte vyhnúť hádkam, hrozia vám. No ak sa vám to nepodarí, v piatok sa sladko udobríte.

VODNÁR vodnar.jpg

Pracovne sa v nadchádzajúcich dňoch opäť trocha potrápite. Nie že by ste nedokázali odviesť celkom slušné výkony, ale vyskytne sa okolo vás veľa neprajníkov, ktorí vám dokážu situáciu poriadne znepríjemniť. Buďte opatrní a dávajte pozor, čo komu poviete, aby to nebolo zneužité proti vám. Na druhej strane – finančne sa nebudete mať na čo sťažovať, budete spokojní. Navyše sú možné aj nečakané výhry. Bojíte sa riskovať? Vašu pohodu v súkromí ani tento týždeň nič nenaruší. Naopak, budete uvoľnení, veselí, zamilovaní a šťastní. Toto všetko platí predovšetkým pre utorok a piatok.

RYBY ryby.jpg

Na prvý pohľad bude váš nadchádzajúci pracovný týždeň pokojný. Ale to hlavne vašou zásluhou, lebo ste šikovní a všetko naplánované hravo postíhate. Tým si vytvoríte časovú rezervu – voľný čas pre seba. Využite ho ako najlepšie viete – napríklad na vzdelávanie. Raz sa vám to, čo si osvojíte, určite zíde. V súčasnosti je veľa možností, ako obohatiť svoje vedomosti i zručnosti. V súkromí vám až tak veselo nebude. Veľa premýšľate o partnerovi a jeho citoch k vám a po tieto dni vám to opäť bude vŕtať v hlave. Našťastie sa ukáže, že sa trápite celkom zbytočne. Vaše obavy naozaj nie sú opodstatnené.

Zdroj: funradio.sk

dch

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac