spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 2.- 8. marec 2015

Horoskop na 2.- 8. marec 2015

horoskopy.jpg
Vo štvrtok 5.3.2015 o 19.08 hod. nastane spln Luny v znamení Panny. Tomuto znameniu prináleží 6. astrologický dom, ktorý vypovedá o práci a zdraví. Oboje je pre život človeka veľmi dôležité, preto, ak máte v niektorej z týchto oblastí problémy, prajte si v čase splnu, aby sa vyriešili.

BARAN baran.jpg

Tento pracovný týždeň sa, veru, nebudete mať na čo sťažovať. Udržíte si tempo z predchádzajúcich dní, s chuťou sa zahryznete do každej úlohy, preto sa vám bude dariť v práci, kariére i v podnikaní. Nemusíte sa báť zdravo zariskovať, ani hľadať a realizovať nové a nevyskúšané podnety a smery. A čo je pre vás veľmi dôležité, dariť sa vám bude aj finančne. Konečne si prídete na svoje a budete spokojní. Už predchádzajúce obdobie odhalilo, že v citovej oblasti a v láske to máte vy sami trocha nejasné. Asi neviete celkom určite, čo vlastne chcete... V partnerovi chybu nehľadajte, ten vás miluje.

BÝK byk.jpg

V profesijnej oblasti, najmä z pohľadu úspešnosti práce, sa budete stále cítiť vynikajúco. Naozaj vám všetko pôjde hravo od ruky, teda na zvládanie povinností nebudete potrebovať vydať veľa energie. Naopak. Horšie to bude z pohľadu financií. Práve pocit nedostatočného ohodnotenia vám bude dvíhať adrenalín a vyvolávať vašu nespokojnosť. I keď, pravdupovediac, vaše okolie, kolegovia a ostatní to tak neuvidia. V súkromí začnete týždeň príjemne, hneď pondelok bude veľmi sľubný na lásku a pod vplyvom toho vydržíte až do nedele. V ten deň vám hrozí menšie nedorozumenie, ktoré si vysvetlíte.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Ak teraz v pracovnej oblasti nezaváhate, naplno využijete pondelok i utorok a chopíte sa príležitosti, dočkáte sa priaznivých zmien a dopracujete sa k naozajstnej spokojní. Možno sa objaví zaujímavá ponuka nejakej novej práce, možno to bude zmena miesta v rámci materskej dovolenky. Nemudrujte, nepremýšľajte zbytočne, choďte do toho. Hviezdy teraz stoja pri vás, takže sa nemáte čoho obávať. V súkromí by sa vám malo podariť konečne zažehnať obdobie škriepok. Možno v utorok pocítite medzi vami a partnerom troška nervozity. Inak vám bude vám celkom fajn. Užiť si môžete príjemný víkend.

RAK rak.jpg

Nadchádzajúci týždeň v profesijnej oblasti bude prebiehať viac ako dobre. Konečne sa vás zmocní dobrý pocit z práce. Pozor si dajte iba na stredu. V ten deň nerobte žiadne závažné rozhodnutia. Vyhnite sa najmä takým, ktoré sa nejakým spôsobom týkajú cudziny. Či už to bude práca v cudzine, úver z banky so zahraničnou účasťou, záväzky voči zahraničnej firme pôsobiacej na Slovensku... Dobre sa budete cítiť aj v súkromí. Hneď v pondelok a utorok si užijete lásku plným priehrštím. V nedeľu nebuďte protivní a nepodpichujte svojho partnera, mohli by ste pokaziť partnerskú pohodu.

LEV lev.jpg

V pracovnej oblasti i v kariére vám nebeská obloha tento týždeň konečne bude naozaj priať. Záleží len na vás, či a nakoľko to využijete. Snažte sa, bola by naozaj veľká škoda, keby ste premrhali šance a príležitosti, ktoré budete mať ako na dlani. Túžili ste sa angažovať a teraz na to budete mať dostatok možností. Dávajte si však troška pozor na zdravie, momentálne ste kondične oslabení. V súkromnom živote a v láske sa v nadchádzajúcich dňoch trocha potrápite. Asi nebude všetko podľa vašich predstáv, možno sa vyskytnú problémy, či nedorozumenia. Zrejme aj to vás oberie o veľa energie.

PANNA panna.jpg

V profesijnej oblasti sú na obzore priaznivé zmeny. Ak nezaváhate a v pondelok a utorok využijete všetky prichádzajúce príležitosti, môžete byť po pracovnej stránke naozaj spokojní. Ste pripravení na to, že sa k vám môže dostať ponuka novej, perspektívnejšej a zaujímavejšej práce? Privítali by ste zmenu pracovného zaradenia v súvislosti s vašou subjektívnou situáciou? Nezdráhajte sa, mali by ste to využiť. Minulý partnersky rozhádaný týždeň vystrieda pohoda v súkromí. Možno ešte v utorok zaznamenáte istú nervozitu vo vašich vzťahoch. Skúste to predýchať a pripravte sa na pekný víkend.

VÁHY vahy.jpg

Hoci logicky by ruka v ruke s vynikajúcimi pracovnými výsledkami malo prichádzať k náležitému oceneniu, vo vašich očiach to tak nie je. Áno, v práci sa vám teraz bude dariť, na to sa naozaj nemáte dôvod sťažovať. Len finančne sa cítite za všetku odvedenú robotu nedostatočne ohodnotení, z čoho bude prameniť vaša nespokojnosť. Zamyslite sa, či právom, lebo ľudia okolo vás to tak nevnímajú. Zdá sa, že už si dokážete urobiť čas aj na partnera a využijete, že hviezdy budú v pondelok priať vašej láske. Pohodová atmosféra vydrží do nedele, keď vám hrozí menšie nedorozumenie. Vysvetlite si to.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Vyzerá to tak, že konečne sa vymaníte z prekážok a intríg a napriek podrazom neprajníkov sa vám začne dariť. Spôsobí to dostatok vašej energie, chuť do práce a tiež neodškriepiteľná priazeň vašich nadriadených. Znamená to, že sa budete môcť naplno uplatniť a všetkým naokolo ukázať, čo vo vás je. Ale napriek tomu budete veľmi smutní. V láske a partnerstve to nie je také ružové, ako by ste si priali. Možno na váš vzťah dopadli dôsledky problémov v práci, ktoré vás nedávno veľmi trápili. Uvedomte si, že ak nebudete k partnerovi taktnejší a pozornejší, hrozia vám nedorozumenia, rozchody a rozvody.
 

STRELEC strelec.jpg

Treba priznať, že svoje tromfy ste využili a v práci ste momentálne spokojní. Hoci by ste jej asi prijali aj viac. Je vo vás ešte veľa skvelých nápadov a plánov, ktoré môžete svojmu zamestnávateľovi ponúknuť a ktoré by určite boli obojstranne prospešné. On to vie a cení si to. Len na to, aby ste sa úplne prejavili, nie je teraz ten správny čas. Vyčkajte, určite dostanete príležitosť. V súkromí a v láske vám teraz doslova ruže kvitnú. Šťastie a pohodu vnímate v stálych i nových partnerstvách a tiež v rodinnom kruhu. Vy, ktorí po láske zatiaľ iba túžite, verte, že ste veľmi blízko k tomu, aby ste ju našli.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Ako tradične, vy pracovití Kozorožci budete mať aj po tieto dni veľa práce. Našťastie, nebude vám chýbať ani energia a chuť zvládať ju. No ukáže sa, že pri najlepšej vôli a maximálnej snahe všetko postíhať nedokážete. Budete sa naháňať, hľadať v sebe všetky rezervy, zápasiť s časovým stresom, čo sa v piatok prejaví vašou fyzickou i psychickou únavou. Vydržte, víkend využite na odpočinok a poriadne zrelaxujte. V súkromnom živote sa všetko deje tak, ako to vyhovuje vám, ste spokojní. Neprehliadate však pre preťaženie v práci partnera? Určite by ste si mohli nájsť na neho viac času.

VODNÁR vodnar.jpg

I keby ste si veľmi želali a naozaj už zaslúžili pohodu a úspech v práci, nadchádzajúci pracovný týždeň bude veľmi náročný, veruže sa opäť potrápite. Nevšímajte si ľudí, ktorí vám neprajú a robia zle, obracajte sa iba k tým, čo stoja pri vás. Všetky problémy tak budú znesiteľnejšie. Veď na druhej strane budete veľmi spokojní z prílivu zarobených financií. Hviezdy napovedajú, že dokonca môžete dúfať aj v menšie výhry. V súkromí budú pondelok a utorok priať láske i novým zoznámeniam. V nedeľu sa asi vyskytne menšia hádka kvôli rodine, či rodinným príslušníkom. Nekazte si víkend.

RYBY ryby.jpg

Tento raz vás čaká veľmi pokojný pracovný týždeň. Od roboty sa nepretrhnete, neudeje sa nič také, čo by ste ľahko nevedeli vyriešiť. Že by ste sa vybrali na dovolenku? Tak, či tak, budete tomu radi, lebo získate príležitosť viacej sa sústrediť na váš súkromný život. V súčasnej situácii v súkromí to iste privítate. Momentálne ste totiž smutní. Rozmýšľate, či vás partner stále ľúbi. Dostalo sa vám do uší niečo, čo sa pošuškáva, neviete, či je to pravda. Prestaňte si domýšľať a trápiť sa. Nájdite si vhodnú chvíľu a porozprávajte sa partnerom. Pochopíte zbytočnosť vašich obáv. Všetko sa pekne vysvetlí.

Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac