spravy.sk spravy.sk

Úchvatné miesto. Bez strachu sa tu môžete prechádzať a mojkať s nádhernými vlkmi
zdroj: instagram.com

Úchvatné miesto. Bez strachu sa tu môžete prechádzať a mojkať s nádhernými vlkmi

Vlky sú skutočne nádherné zvieratá, no bežní ľudia dostávajú možnosť bližšie ich spoznať len v ZOO. Na svete ale existuje miesto, kde sa ich môžete dotýkať, mojkať sa s nimi, vziať ich na prechádzku a urobiť pár pamätných fotografií.

Vlčia svätyňa sa nachádza v Anacortes v štáte Washington na hranici Kanady a USA. The Predators of the Heart Sanctuary vznikla v roku1998 a rozprestiera sa na približne 4,5 hektároch.

Táto rezervácia sa stará o zvieratá, o ktoré sa nemá kto postarať, resp. by inde mali veľmi ťažký život. Avšak, tí, ktorí majú záujem o prechádzku s vlkmi si musia dopredu objednať sprievodcovskú prehliadku. Takáto akcia vyjde jednu osobu na 200 dolárov, čo je cca 185 eur. 

Vlci sú skutočne veľmi priateľskí a nie je sa čoho obávať, no organizácia dodržiava veľmi prísne normy, pokiaľ ide o starostlivosť o zvieratá a tiež zabezpečenie bezpečnosti každého návštevníka.

Záujemcov je skutočne veľa a nikoho neodrádza ani vyššie vstupné. Vedia totiž, že sú tieto peniaze investované do zvierat a prostredia na tomto krásnom mieste. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac