spravy.sk spravy.sk

Taxikár za bieleho dňa vyhodil na ulicu z auta slepú ženu aj s jej psom. Dôvod vás šokuje!
zdroj: video

Taxikár za bieleho dňa vyhodil na ulicu z auta slepú ženu aj s jej psom. Dôvod vás šokuje!

V Prahe na Žižkově sa počas bieleho dňa odohral incident, ktorý nemá obdobu. Vodič taxíka hrubo vyhodila zo svojho auta slepú ženu aj s jej vodiacim psom.

Pani sa údajne stratila nevedela nájsť správnu cestu, preto jej v hoteli v Bořivojově poskytli pomoc a zavolali jej taxík (Bolt), aby ju doviezol tam, kam potrebuje. To ale nečakala, že narazí na vážny problém: „Jelikož jsem nevidomá, mám vodícího pejska, takže jsem nasedla do auta a za mnou nastoupil pejsek. Ale řidič mi řekl, že pejska nevezme. Já mu řekla, že se ale bez něj neobejdu, protože jsem nevidomá. Řekl mi, že ho to vůbec nezajímá a ať vypadnu.“

Medzi slepou pani a vodičom začala slovná prestrelka, s tým, že vodič chcel na pani zavolať políciu. To isté chcela urobiť jeho zákazníčka. Taxikár sa jej snažil vytrhnúť mobil z ruky. V tom mu praskli nervy a najprv na ulicu z taxíka vyhodil vodiaceho psíka a za ním vyhodil aj pani. 

Incident stihla nakrútiť na video obyvateľka blízkeho domu. Privolaná policajná hliadka slepej pani pomohla a prípad začala riešiť. Samozrejme kontaktovala aj zástupcov firmy Bolt. Tí vodiča zablokovali a dostal zákaz pre nich jazdiť.

zdroj: denikn.cz

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac