spravy.sk spravy.sk

Už žiadne scény v obchode! Táto mamička vymyslela geniálny spôsob, ako s trucom skoncovať!
zdroj: the-motherload.co.uk

Už žiadne scény v obchode! Táto mamička vymyslela geniálny spôsob, ako s trucom skoncovať!

Nakupovanie s deťmi môže byť niekedy poriadne namáhavé. Buďme úprimní, vždy je to namáhavé. Takmer každé dieťa začne pri regáloch vymýšľať, vykrikovať, nakoľko by chcelo do nákupného košíka vložiť všetko, čo vidí. Ak sa tak nestane a rodič nepovolí, spustí sa krik, alebo sa začne hádzanie o zem!

Mamička Amanda Warburton, ktorá je členkou facebookovej skupiny The Motherload, ale zverejnila návod ako s takýmito scénami skoncovať a dokonca urobiť z nákupu pre dieťa zábavu. Keďže príspevky vidia len jej členovia, rozhodli sa tento skvelý návod zverejniť aj na svojej webovej stránke the-motherload.co.uk

O čo teda ide? Zo svojho trucovitého synčeka Jamesa urobila akéhosi svojho osobného nákupcu alebo tzv. „strážcu nákupu“. Vyrobila mu dokonca aj uniformu, nech sa vie vžiť do svojej úlohy.

Jednoducho urobila z nákupu obyčajnú hru, kde dieťa zohráva veľmi dôležitú úlohu, resp. aspoň má ten pocit. Amanda vyrobila zoznam vecí, ktoré musí dieťa nájsť a nakúpiť. Na papier nalepila fotky jednotlivých potravín, aby ich dieťa vedelo nájsť a papier zalaminovala. „Zoznam som vyrobila sama doma pomocou Wordu a Google. Potraviny som vytlačila a nalepila na papier,“ napísala Amanda.

the-motherload.co.uk

Zodpovednosť za nákup tak premenila kričiace a trucujúce dieťa na spoľahlivého pomocníka. Členovia skupiny, v ktorej nápad Amanda zdieľala, sú nadšení.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia