spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 23. február - 1. marec 2015

Horoskop na 23. február - 1. marec 2015

horoskopy.jpg
BARAN baran.jpg

Plynule nadviažete na vynikajúce pracovné tempo rozbehnuté od minulej stredy a uplatníte všetky svoje schopnosti. Po celý pracovný týždeň vám hviezdy budú priať najmä v kariére, preto sa to snažte využiť. Ak cítite v sebe rezervy, skúste ísť na aktuálne pracovné pohovory, uspejete. Podnikatelia majú šancu podpísať nové výhodné zmluvy, ale obdobie je veľmi priaznivé aj pre začiatky nového podnikania. Úspech v práci zdvihne vaše sebavedomie a priateľskú náladu, a tak budete naďalej veľmi príťažliví pre druhé pohlavie. Opäť sa rysujú milostné dobrodružstvá. Buďte však náležite opatrní.


BÝK byk.jpg

Poznáte to – keď sa darí, tak sa darí! Uverte tomu, že po provokatívnom piatku máte pred sebou ďalší úžasný pracovný týždeň. Neváhajte, chyťte príležitosť za pačesy a snažte sa, čo vám budú sily stačiť. Oplatí sa, za výsledky svojej práce sa dočkáte odmeny v podobne kariérneho postupu. Samozrejme, že to okrem záťaže prinesie so sebou aj neprehliadnuteľné benefity. Budete so sebou veľmi spokojní. Lenže sa môže stať, že pre tú svoju profesijnú spokojnosť a radosť pozabudnete trocha na partnera. Momentálne je síce medzi vami všetko v poriadku, ale mali by ste myslieť aj na neho a vaše vzťahy.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Ani nadchádzajúci týždeň v profesijnej oblasti nebude na zahodenie. Možno vo vás pocit nedostatku financií vyvolá istú nervozitu, ale inak budete so svojimi pracovnými výsledkami naďalej spokojní. Počítajte s tým, že dariť sa vám začne najmä od stredy. Potom sa môžete naplno odviazať a vydať zo seba to najlepšie, čo v sebe máte. Úspech sa vystupňuje a piatok bude z tohto pohľadu doslova fantastický. Víkendová pohoda v súkromí a vo vzťahoch vám asi dlho nevydrží. Už v pondelok sa črtá partnerská hádka, ktorú zažehnáte až vo štvrtok. Nasledujúce dni vám prinesú opäť menšie škriepky.

RAK rak.jpg

Veľa spokojnosti v profesijnej sfére ste si určite neužili a už je tu nový pracovný týždeň, ktorý nebude zďaleka natoľko úspešný ako minulý. Hneď pondelok sa ukáže ako veľmi ťažký deň, plný stresov a nedorozumení medzi kolegami na pracovisku. V utorok si trochu oddýchnete, ale streda bude navlas podobná pondelku. Štvrtok a piatok budú ako utorok – pokojnejšie a hviezdy vám počas nich preukážu svoju priazeň. Využite tieto dni! V láske sa vám bude najlepšie dariť v stredu. Tento príjemný deň sa hodí na nové zoznámenia, ale aj na utuženie vzťahov v starom partnerstve. Urobte si čarovný večer.

LEV lev.jpg

Túžby a nádeje na polepšenie vašich profesijných záležitostí sa ešte nenaplnia. V práci sa vám ani tento týždeň dariť nebude. Čoho sa chytíte, to sa pokazí. Bezvýchodisková situácia vám privodí chvíle plné nervozity a nespokojnosti. Snaha bojovať s veternými mlynmi sa však ukáže ako nerozumná, iba čo sa ňou zbytočne vyčerpáte. Nerobte hlúposti, radšej ticho a v pokoji vyčkajte na lepšiu konšteláciu hviezd. Našťastie v partnerovi nájdete potrebnú oporu. Hneď v pondelok vám prejaví svoju lásku a pochopenie. V stredu sa síce troška pohádate, ale už v piatok bude vo vzťahoch zasa všetko fajn.

PANNA panna.jpg

V podstate aj tento týždeň by ste mohli byť so sebou, presnejšie so svojimi pracovnými výsledkami spokojní, keby ste hneď na jeho začiatku nezistili, že máte na svoje potreby málo peňazí. Znervózniete z toho a pokazí vám to radosť z dobre vykonanej práce. Vydržte, od stredy by sa vám opäť malo dariť podľa vašich predstáv a piatok by mal byť pracovne až výnimočne úspešný. Možno vyrieši aj finančný deficit. Po predošlom láskyplnom týždni sa hneď v pondelok pre niečo rozhádate s partnerom. Asi to nebude úplná maličkosť, lebo udobrenie sa črtá až vo štvrtok. I potom však hrozia žabo-myšie vojny.

VÁHY vahy.jpg

Tento mesiac zavŕšite vynikajúcim pracovným týždňom. Práca vám pôjde skvele od ruky, atmosféra na pracovisku bude tvorivá a prívetivá. Nečudo, že sa vám bude vzorovo dariť, úlohy splníte rýchlo a presne. Preto sa s dosiahnutými výsledkami dopracujete až k vytúženému pracovnému či kariérnemu postupu, s čím budete náramne spokojní. Vyššie postavenie predsa znamená aj finančné prilepšenie! Profesijné záležitosti vás natoľko zaujmú, že na chvíľu pozabudnete na všetko ostatné – teda aj na partnera. Nie že by nevládla medzi vami láska, dôvera a pohoda, ale predsa len, myslite aj na neho...

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Hromada povinností, nepríjemností a stresov bude charakterizovať nadchádzajúci náročný pracovný týždeň. Aj keď vám už všetko lezie hore krkom, nesnažte sa hľadať východisko v rýchlych zmenách. Neobzerajte sa po inej práci, nezačínajte s podnikaním. Prepadli by ste. Nepodpisujte žiadne dohody a vážne dokumenty, nezaväzujte sa k ničomu. Ak to bude naozaj nevyhnutné, konzultujte svoje kroky s právnikom, ktorý poriadne prešetrí bezpečnosť vašich možností. Svoju frustráciu si odreagujte v súkromí. Našťastie ľúbite a ste ľúbení. Na nezadaných čakajú nové lásky v pondelok a utorok.

STRELEC strelec.jpg

Ďalší super pracovný týždeň sa vám práve začína! Bude sa vám dariť vo všetkom, do čoho sa s chuťou a elánom pustíte. Hviezdy vám sľubujú najmä priaznivé zmeny. Teda, ak chcete zmeniť zamestnanie či preorientovať sa na podnikanie, teraz je tá najvhodnejšia chvíľa, aby ste vyskúšali všetky možnosti a ponuky. Máte v rukách samé tromfy, verte, že sa vám podarí, čo len chcete. Neváhajte, polepšite si. Vaše súkromie bude momentálne rovnako pozitívne a pohodové. Od piatku sa vám začne obdobie krásnych zážitkov v láske. Upevníte si trvalé partnerstvá, ale úspešne môžete budovať aj nové vzťahy.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Pracovne sa vám v tomto týždni bude dariť, aj keď naďalej bez podpory nadriadených. Môžete sa spoliehať len na ruky na konci svojich ramien. Hľadať vľúdne slovo a radu u šéfov by bolo úplne neproduktívne. Podobne podnikatelia teraz nenájdu zhodu so svojimi spoločníkmi. Nesnažte sa za každú cenu napredovať či ísť hlavou proti múru, plňte si pokojne svoje povinnosti a v závere pracovného týždňa môžete byť celkom spokojní... Možno k tomu podstatne prispeje aj úžasný týždeň v súkromí. Konečne aj nezadaní túžiaci po láske a trvalom vzťahu nájdu naplnenie svojich snov.

VODNÁR vodnar.jpg

Pripravte sa na profesijný týždeň veľmi podobný predchádzajúcemu. V práci to budete mať teraz znovu ťažké. Opäť vás premôže rozladenosť z toho, ako veľa práce musíte zvládať a čo všetko práve nestíhate. Jediným stimulom, aby ste sa snažili komplikácie prekonať, budú pre vás financie. A práve príliv peňazí spôsobí vašu absolútnu spokojnosť a vyvolá vo vás bezhraničnú radosť. O tieto svoje kladné pocity z pracoviska sa môžete podeliť v súkromí, kde sa naozaj momentálne nemáte na čo sťažovať. V rodinných vzťahoch i v láske vám všetko výborne klape. Užívajte si citovú pohodu.

RYBY ryby.jpg

Pred vami sú veľmi pokojné a nenáročné pracovné dni. Svoje stereotypné povinnosti zvládnete v pohode, možno budete mať dojem, že sa nudíte. Ak by k tomu naozaj došlo, skúste sa venovať niečomu, čo vás vedomostne či duševne obohatí. Necítite potrebu sa vzdelávať? Hľadajte informácie na internete, určite natrafíte na problematiku, ktorá vás zaujíma a poskytne vám inšpiráciu do budúcnosti. V súkromí začnete týždeň príjemným pondelkom s partnerom. V stredu sa asi pohádate, v piatok udobríte. Stále však nezvládate svoj sklon k neverám. Prehodnoťte, či vám naozaj stoja za to...

Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac