spravy.sk spravy.sk

Za pár dní práce vám firma zaplatí 3 500 eur. Stačí ak budete testovať horské dráhy v zábavných parkoch
zdroj: pixabay.com

Za pár dní práce vám firma zaplatí 3 500 eur. Stačí ak budete testovať horské dráhy v zábavných parkoch

Prečo sa zatvárať do kancelárie, keď vaša práca môže byť nepretržitou vzrušujúcou jazdou?

Britská spoločnosť Ocean Florida hľadá dobrodružného človeka, ktorý bude testovať horské dráhy v zábavných parkoch. Prieskum sa bude konať v Orlande na Floride a potrvá 3 týždne buď v apríli, alebo v máji. Za tento krátky čas si dobrodruh zarobí 3 000 libier, čo v prepočte niečo cez 3 500 eur. 

pixabay.com

Pýtate sa, ako môžete dostať tento "dream job"? Je to jednoduché. V požiadavkách sa uvádza, že uchádzač musí mať najmenej 18 rokov, mal by mať zmysel pre humor a musí vedieť tvoriť atraktívny obsah na sociálnych sieťach. Aby na túto prácu nebol uchádzač sám, môže si dokonca priniesť aj svojho priateľa. Kandidát bude jazdiť nielen na horských dráhach, ale tiež bude hodnotiť jedlá a nápoje, či suveníry, ktoré park ponúka. 

Spoločnosť je pripravená dať uchádzačovi štedrý plat, ale aj uhradiť cestovné náklady, náklady na parkovanie, vstupenky, či jedlo. Rovnako preplatia náklady na kúpu, či zaobstaranie Go Pro kamery.

Dobrodružná dvojka tak navštívi tie najlepšie zábavné parky v USA, ako napr. Walt Disney World Resort, letovisko Universal Orlando Resort, či SeaWorld Orlando.

Ak vás ponuka zaujala, vyplnte dotazník do 31. januára a dúfajte, že vás vyberú. (TU)

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia