spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 9. - 15. december 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 9. - 15. december 2019

Nový týždeň, nová hviezdna predpoveď.

Baran - v pondelok a v utorok si na pracovisku uchovajte pokojnú myseľ, pretože vás čakajú problémy, ktoré vám nedovolia venovať sa tomu, čomu máte. Až od stredy do piatku sa všetko upokojí a vy stihnete dohnať aj zameškané. U vás doma je v priebehu týchto dní pohoda a pokoj. Spoločne s celou vašou rodinou finišujete v prípravách na najkrajšie sviatky tohoto roku, na Vianoce. Na pomoc si môžete počas víkendu pozvať aj priateľov. Aspoň bude väčšia zábava.

Býk
- v priebehu tohoto týždňa sa vám v zamestnaní bude mimoriadne dariť vo všetkom, do čoho sa pustíte, čo bude mať pozitívny dopad aj na vaše lepšie pracovné zaradenie v podobe postupu na kariérnom rebríčku. V citovej oblasti vášho života sa cítite príjemne a spokojne, takže teraz všetky tie predvianočné prípravy, nakupovanie, upratovanie, či pečenie perfektne zvládate, ale dokonca si to všetko spoločne z vašimi blízkymi aj užívate.

Blíženci
- všetky vaše pracovné aktivity sa snažte stihnúť ukončiť do piatku, pretože v priebehu tohoto dňa je riziko, že by ste mohli viac stratiť ako ste do teraz získali. V partnerskom, či rodinnom spolužití si v tieto dni užívate harmóniu ako aj pohodu, ktorá len zvýrazňuje celkovú súdržnosť vašej rodiny, s ktorou teraz prežívate príjemné chvíle pri všetkých prípravách na najkrajšie sviatky roku, ktoré sú v plnom prúde.

Rak
- pondelok, utorok, streda a piatok sú dni, počas ktorých sa v zamestnaní môžete venovať aj náročným projektom. V priebehu štvrtku nič dôležité neriešte. Nevyšlo by vám to tak, ako by ste očakávali. V súkromí pozor na utorok. Hrozia hádky. Naopak štvrtok je naplnený láskou. A tá bude prevládať aj cez víkend, takže aj posledné prípravy na vianočné sviatky budú príjemné a plné radosti.

Lev
- pracovne sa vám darí aj v priebehu tohoto týždňa. Rovnako tak aj vaša kariéra naberá ten správny smer. Iba finančne to ešte stále nie je dobré a to vás mrzí zvlášť v tomto vianočnom období. Nemôžete si tak dovoliť kúpiť vašim blízkym také darčeky, aké by ste chceli. Našťastie, tieto sviatky nie sú hlavne o darčekoch, ale o láske, harmónii, spolupatričnosti a toho všetkého je medzi vami a vašimi najbližšími dostatočne veľa.

Panna
- od pondelka do štvrtku sa vám budú dariť zvládať všetky vaše pracovné povinnosti bez problémov. No počas piatku sa venujte iba tomu najzákladnejšiemu, pretože toto je pre vaše znamenie doslova deň blbec. V súkromí máte pred sebou dni, ktoré budú hlavne o prípravách na vianočné sviatky, ale budú to prípravy plné radosti, zábavy a smiechu v kruhu vašej celej rodiny a vašich priateľov.

Váhy
- toto je pre vás týždeň, počas ktorého z pracovného hľadiska len na niečo pomyslíte, bude sa dariť bez väčšieho vynaloženia vašich fyzických, či psychických síl. Vaša kariéra je tak isto na vzostupe. Aj v osobnom živote sa vám darí a to vás teší, pretože si o to viac dokážete užívať všetky tie vianočné prípravy okolo nich ako sú varenie, pečenie, upratovanie, alebo nakupovanie, a to všetko spoločne s celou rodinou.

Škorpión
- očakávajte naozaj pracovne nesmierne náročný a komplikovaný týždeň, ktorý bude osladený aj nepríjemnými správami o pripravovaných zmenách, ktoré budú mať dopady aj na vás. Ešte že v osobnom živote máte všetko v poriadku. Vaši partneri sú vám oporou a aj celá rodina sa vás snaží podporovať. Takže aj u vás prebiehajú všetky prípravy na Vianoce v duchu týchto najkrajších sviatkov roku, ako aj radosti a zábavy.

Strelec
- v tomto týždni sa v zamestnaní snažíte naozaj ako najlepšie viete, ale cez to všetko nie sú vaši nadriadení s vašimi výkonmi ako aj výsledkami spokojní, čo vám dávajú aj najavo, a to vás mrzí. V osobnom živote máte všetko v poriadku. Doma zapájate sa aj do predvianočných aktivít, ale nedokážete si tú peknú atmosféru vychutnať, pretože musíte stále myslieť na všetky tie nepríjemnosti na pracovisku. Cez víkend si doprajte veľa odpočinku a relaxujte.

Kozorožec
- aj počas tohoto pracovného týždňa nie ste v pohode hlavne po psychickej stránke a k tomu všetkému sa musíte zaoberať viac riešeniami problémov a prekážkam, ktoré vám bránia v každej vašej aktivite. V partnerskom ako aj rodinnom spolužití prevláda pohoda a pokoj. Celá vaša rodina sa snaží dokončiť všetky predvianočné prípravy, aby bolo všetko v najkrajší deň tohoto roku tip top, ale vy sa s toho nedokážete tešiť a len ťažko sa do nich zapájate, práve pre vašu celkovú vnútornú nepohodu.

Vodnár
- máte odhodlanie aj chuť pracovať, ale nedostáva sa vám dostatok príležitostí, aby ste ich mohli aj v praxi uplatniť. Našťastie máte na svojej strane podporu vašich nadriadených, ktorí vám aj naďalej prejavujú svoju dôveru. V oblasti citov a lásky ste spokojní. Aj k prípravám na vianočné sviatky pristupujete zodpovedne ale akosi bez iskri. Skúste sa premôcť, aby ste vašu nie príliš dobrú náladu nepreniesli aj na vašu rodinu.

Ryby
- v zamestnaní vám to v priebehu týchto dní ako tak ide. Dokážete si vaše povinnosti plniť bezo zvyšku. No čo vás dostáva do vnútornej nepohody je to, že zisťujete, že niektorí vaši spolupracovníci nie sú tými, za ktorých ste ich považovali. Našťastie si v kruhu vašej rodiny dokážete napraviť chuť, pretože z ich strany vnímate silnú spolupatričnosť a náklonnosť, takže si spoločne s nimi vychutnávate všetky predvianočné prípravy.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia