spravy.sk spravy.sk

Slovenská polícia vyhrala instagramovú stávku nad českými policajtmi a vybojovala tak pomoc pre choré deti
zdroj: facebook.com

Slovenská polícia vyhrala instagramovú stávku nad českými policajtmi a vybojovala tak pomoc pre choré deti

Asi ste zachytili, že sa česká a slovenská polícia na sociálnych sieťach v posledných dňoch naozaj výrazne angažovala. Išlo o obyčajnú stávku v počte sledovateľov na Instagrame. Absolútne tu však nešlo o bezduchú popularitu policajných zborov, ale o niečo oveľa hodnotnejšie a vážnejšie.

Jeden z členov policajného zboru Slovenskej republiky Martin Mušinský ako dieťa prekonal vážne zdravotné problémy, a preto sa dnes stará o deti s onkologickým ochorením. A práve toto bol cieľ celej súťaže v počte sledovateľov na Instagrame.

Oba zbory oslovili skutočne známe osobnosti, aby ich vo výzve podporili a zbierali tak jednotlivé lajky na Instagrame. 

A podarilo sa, slovenskí policajti vyhrali a vybojovali tak pomoc chorým deťom. 

"V prvom rade gratulujeme českej polícii k výhre v rámci totálneho súčtu followerov na Instagrame pomerom 149 000 - 127 000.

Zároveň im gratulujeme k druhému miestu v rámci racionálneho pomeru s ohľadom na počet obyvateľov a to pomerom 74 500 - 127 000. 

Touto cestou sa vám všetkým chceme poďakovať za enormné množstvo podpory, pozitívnych správ a zdieľaní, ale aj za vecnú kritiku, ktorá nás posunie vpred. Približne 25 novembrových dní tejto stávky sa nám dokonca podarilo udržať si suverénny náskok aj v totálnom počte followerov, a to len vďaka vám."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia