spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 2. - 8. december 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 2. - 8. december 2019

Začalo nám adventné obdobie. Čo nám pripravili hviezdy v prvý predvianočný týždeň?

Baran - v priebehu tohoto týždňa sa môžete v zamestnaní snažiť najlepšie ako viete, aj tak vám to nebude nič platné. Jednoducho to nepôjde. Ale nemusíte byť v strese, pretože zo strany vašich nadriadených máte naďalej ich dôveru a podporu. V osobnom živote budete počas týchto dní v pokušení flirtovať a byť nevernými vašim partnerom. Dobre si premyslite, či vám to za to stojí riskovať do teraz dobre fungujúce partnerstvo za niečo chvíľkové a nepodstatné.

Býk
- aj na vašom pracovisku je cítiť sviatočnú vianočnú atmosféru. Máte dobrú náladu, ste v pohode, a to sa veľmi pozitívne prejavuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. V súkromí si spoločne s partnermi môžete v utorok naplánovať romantický večer. Nebeská obloha je vám naklonená v oblasti lásky a citov. Ale aj zostávajúce dni vám prinášajú spokojnosť príjemné zážitky a harmóniu v kruhu vašej rodiny.

Blíženci
- od pondelka do štvrtku sa v zamestnaní potrápite a k tomu vám budú robiť vrásky na čele aj nedostatočné financie. Až v piatok si budete môcť vydýchnuť. V tento deň stihnete dohnať všetko zameškané a aj finančne sa si prilepšíte. V pondelok a v utorok vám hviezdy prajú v oblasti partnerského spolužitia. Máte príležitosť vašim polovičkám otvorene prejaviť všetko, čo sa spája s prejavmi vašich citov k nim. Nadchádzajúci víkend prežijete v pokojnej atmosfére v kruhu rodiny a priateľov.

Rak
- do stredy sa na pracovisku snažte porobiť všetko čo je dôležité. V tieto dni máte priazeň hviezd na vašej strane aj vo finančných transakciách. Prinesú vám očakávané zisky. V partnerskom ako aj v rodinnom spolužití máte pred sebou krásne dni, ktoré budú naplnené láskou a harmóniou. Do príprav na vianočné sviatky nebudete musieť nikoho presviedčať. Všetci sa sami od seba budú snažiť pomôcť vám v nich.

Lev
- tento týždeň vám v zamestnaní vychádza všetko priam úžasným spôsobom na čo siahnete. Jediné čo vás bude mrzieť je to, že sa budete cítiť finančne nedocenení za všetky vaše dobré výsledky. Ale to vám nepokazí náladu a ni odhodlanie užívať si spoločne s vašimi najbližšími všetky tie milé predprípravy na vianočné sviatky. Zvlášť v piatok a v sobotu spoločne pri nich zažijete veľa zábavy a smiechu.

Panna
- pondelok až štvrtok vás bude v zamestnaní trápiť, že vám vaše pracovné aktivity nebudú vychádzať podľa vašich plánov a predstáv. To má bohužiaľ negatívny dopad aj na všetky vaše finančné aktivity. Až v piatok budete mať možnosť dať všetko do poriadku k vašej spokojnosti. V súkromí by ste mali pondelok a utorok venovať vašim partnerom. Vesmír vás podporuje vo všetkých aktivitách súvisiacich s láskou. Aj ostávajúce dni budú príjemné.

Váhy
- vianočná atmosféra ovládla už aj všetkých vašich nadriadených a spolupracovníkov na vašom pracovisku a tá sa pozitívne odzrkadľuje aj na vašej nálade, ale aj výkonoch a výsledkoch. V osobnom živote vám utorok prináša príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov, ktoré sú plné prejavov citov a lásky. V podobnom duchu budú prebiehať aj zostávajúce dni, ktoré si budete užívať aj s celou rodinou a priateľmi.

Škorpión
- vaše pracovné povinnosti sa vám darí plniť, ale iba z vypätím všetkých hlavne psychických síl, pretože máte okolo seba veľmi veľa neprajníkov, ktorí vám zámerne vytvárajú prekážky vo všetkých vašich aktivitách. Našťastie v súkromí máte pri sebe vašich oddaných partnerov, ktorí vás nie len milujú, ale sú pre vás oporou a istotou. Preto by bolo fajn, ak by ste sa im počas víkendu za ich podporu odmenili niečim, čím by ste im prejavili vašu vďačnosť.

Strelec
- je pred vami naozaj pracovne nepriaznivý týždeň. Nedarí sa vám, ste s toho podráždení a nervózni a na pokoji vám nepridáva ani to, že u vašich nadriadených sa smerom k vám prejavujú isté náznaky nespokojnosti a nedôvery. V osobnom živote vám naopak vychádza všetko tak, ako to vám vyhovuje, ale nedokážete sa s toho tešiť, pretože sa nedokážete uvoľniť a stále myslíte na vaše problémy a neúspechy v zamestnaní. Skúste sa premôcť.

Kozorožec
- celý tento pracovný týždeň ste nervózni a roztržití, a to sa negatívnym spôsobom prejavuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. V osobnom živote ste spokojný, ale to neznamená, že aj vaši partneri to vnímajú rovnako. Mali by ste sa preto zamyslieť nad tým, pretože to čo vyhovuje vám nemusí vyhovovať ľuďom okolo vás. Snažte sa preto premôcť a v priebehu nadchádzajúceho víkendu dokážte vašim polovičkám, že sú pre vás dôležitý a že ich milujete.

Vodnár
- všetko čo budete v zamestnaní robiť vás bude stáť veľa námahy a energie, ale našťastie máte v sebe dostatok síl a odhodlania, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky prekážky. V osobnom živote sa v piatok snažte venovať všetok váš voľný čas vašim partnerom, pretože už nejaký čas majú pocit, že si ich dostatočne neceníte a nevšímate, čo by vám v priebehu soboty mohli dať aj patrične najavo nepríjemným spôsobom.

Ryby
- pripravte sa na to, že na pracovisku budete riešiť len samé prekážky a problémy. To isté očakávajte aj vy čo podnikáte v súkromnom sektore. Naopak, v osobnom živote si vy zadaní užívate príjemné chvíle v spoločnosti vašich partnerov a vy nezadaní, ktorí túžite po láske, budete ju mať. Preto v priebehu nadchádzajúceho víkendu nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam do spoločnosti. Čo tak napríklad navštíviť vianočné trhy?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia