spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 16.- 22. február 2015

Horoskop na 16.- 22. február 2015


horoskopy.jpg
Vo štvrtok 19.2. o 00.49 hod. bude NOV Luny v znamení Rýb. K tomuto znameniu je priradený 12. astrologický dom, ktorý sústreďuje skrytých nepriateľov, ako je napríklad život ohrozujúce ochorenie, väzenie, sanatórium, imobilita. Ak vás ohrozuje niektorý z týchto problémov, prajte si čo najbližšie k času novu, aby vás obišiel alebo sa vyriešil.


BARAN baran.jpg

Ešte v pondelok a utorok zažijete v profesijnej oblasti prílišný pokoj. Už sa však prestaňte čertiť a myslite radšej na to, že od stredy vám hviezdy začnú naplno priať. Pripravte sa, urobte si pracovný plán a harmonogram, aby ste mohli ostatným náležite ukázať a dokázať, čo všetko sa vo vás skrýva. Okrem toho, že s ľahkosťou zvládnete všetky úlohy, v tomto období budete mať aj vynikajúce kariérne vyhliadky. Spokojnosť v práci ešte zosilní vašu charizmu, osobnú príťažlivosť. Ak zatúžite po milostných zábavkách, vy si vyberiete, s kým ich prežijete. V tomto smere vám dopraje najmä sobota.

BÝK byk.jpg

Od pondelka do štvrtka vás čakajú veľmi príjemné pracovné dni. Čoho sa chytíte, to už bude vopred hotové, žiadnych problémov a komplikácií sa obávať nemusíte. Komu by to nevyhovovalo? V piatok nastane na vašom pracovisku rozruch a akčné chvíle v dobrom slova zmysle. Dianie nadobudne ešte lepší spád, čo pozitívne ovplyvní zmeny vo váš prospech a súčasne podporí aj váš kariérny postup. I v súkromnom živote budete prežívať pohodové obdobie. Pondelok a sobota budú mimoriadne žičiť láske, oživeniu a utuženiu existujúcich partnerstiev, ale aj novým perspektívnym zoznámeniam.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Tešte sa na jeden z najkrajších týždňov v tomto roku v profesijnej oblasti i v súkromí. Veľmi úspešný pracovný týždeň vám prinesie radosť z práce, vynikajúce výsledky a ocenenie, a to nech pracujete v akomkoľvek odvetví či zaradení. Najviac sa bude dariť tým, ktorí pôsobia v kreatívnych povolaniach. Dostanete príležitosť prejaviť sa naplno a obhájiť všetky svoje dobré nápady. Keď sa darí, tak sa darí! Preto sa konečne strasiete nedorozumení aj v súkromí, kde teraz prežijete nádherné chvíle! Veľa lásky si spolu užijete najmä v utorok a v sobotu. Až v špiku kostí pocítite, ako veľmi milujete a ste milovaní.

RAK rak.jpg

Za veľa práce aj veľa pláce! Konečne si prídete na svoje a dosiahnete, po čom nepretržite túžite. Práve tento týždeň môžete v profesijnej oblasti naplno ukázať, čo je vo vás ukryté. Prevalcujete všetkých pochybovačov a neprajníkov. Možno prežijete o trochu viac pracovného stresu ako zvyčajne, ale bude to stres s pozitívnymi výsledkami a všetko naháňanie vám vynahradí vaša spokojnosť s finančným ocenením. Krásne chvíle prežijete aj v láske. Hneď pondelok bude v tomto smere úžasný. Ale užijete si aj príjemný a vzrušujúci víkend, či už ho zorganizujete vy, alebo ho pre vás pripraví váš partner...

LEV lev.jpg

Práca a jej výsledky tento týždeň zaostanú za vašimi predstavami a prianiami. Nič sa vám nevydarí, všetko vám bude padať z rúk. Táto nepríjemná situácia vám úplne pokazí náladu, neúspech vás podráždi, znervózniete. Ste od prírody závislí na dobrých výsledkoch, či už výkonnostných, alebo finančných. Neostane vám teda iné, len sa obrniť trpezlivosťou a dúfať, že momentálna nepriazeň čoskoro pominie. O čosi lepšie sa teraz budete cítiť v súkromnom a citovom živote. Ak nedotiahnete domov nervozitu vyplývajúcu z práce, užijete si vzájomné pochopenie a pohodu, teda budete spokojní.

PANNA panna.jpg

Perfektný týždeň v profesijnom i súkromnom živote! Hviezdy avizujú veľmi úspešné nadchádzajúce pracovné dni. Bude sa vám dariť ako málokedy. Nezáleží na tom, v akom odvetví či pracovnom zaradení sa nachádzate, aj najnáročnejšie úlohy zvládnete bez problémov. Mimoriadne výsledky dosiahnu Panny pracujúce v kreatívnych povolaniach. V každom prípade budete naozaj spokojní. Aj v súkromí, či už doma, alebo vo vzťahoch, zaznamenáte pohodu a dobrú náladu. V utorok a v sobotu zažijete až preveľa lásky, ako všetci milujúci a milovaní si vychutnáte šťastie v citovej oblasti.

VÁHY vahy.jpg

Február bude pokračovať veľmi príjemnými pracovnými dňami až do štvrtka. Práce budete mať dosť, ale energie a chuti riešiť ju tiež. Aktuálna situácia vám bude celkom vyhovovať. Piatok sa ukáže hektickejší, akčnejší, otvoria sa pred vami ďalšie možnosti a príležitosti. Ak nezaváhate a pustíte sa do ďalšej roboty, pocítite mnohé pozitívne zmeny a vytvoríte si reálne predpoklady pre svoj kariérny postup. V súkromí nadviažete na pohodové obdobie. Mimoriadne žičlivý na lásku bude pondelok a aj sobota. Ak chcete oživiť a upevniť svoj trvalý vzťah, alebo si vytvoriť zoznámením nový, neváhajte.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Žiaľ, žiadne závratné zmeny k lepšiemu v profesijnej oblasti nečakajte. Opäť sa budete boriť s množstvom nepríjemných zmien v práci. Uvedomíte si, že vaša nespokojnosť a podráždenosť vám neprospieva. Len si tým celú situáciu ešte viac zhoršujete. Pokúste sa preto troška dostať do duševnej rovnováhy. Áno, je to ťažké, ale momentálne vám nič iné pomôcť nemôže. Hviezdy vám v práci neprajú. Naopak, doma a v citovom živote bude všetko v poriadku. V piatok sa skúste uvoľniť a odreagovať od problémov v práci tým, že prekvapíte niečím milým svojho partnera. Potešíte sa obaja.

STRELEC strelec.jpg

Tento týždeň sa pravdepodobne v profesijnej oblasti nebudete mať na čo sťažovať. Hviezdy avizujú veľa dobrých a rýchlych zmien v práci. Práve teraz dostanete príležitosť ukázať, čo všetko vo vás je. Máte veľký potenciál, tak sa prezentujte, ako sa patrí. Podnikateľom sa začína úžasné obdobie pre biznis. Môžete urobiť veľa dobrých obchodov, nadviazať výhodné a perspektívne dohody a spolupráce. V vašom súkromí ešte nebude všetko tak, ako by ste radi prežívali. V stredu je možné menšie nedorozumenie s partnerom. Až cez víkend si všetko vysvetlíte, rozoberiete a urovnáte.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Momentálne vás čaká veľa práce. Aj keď máte „obe ruky pravé“, nemôžete všetko postíhať. Možno preto, že nebudete celkom zdraví. Že by chrípková epidémia zmohla aj vás? Dôvodom však môže byť aj neprajnosť nadriadených, tá dokáže poriadne znepríjemniť snaženie. Nech je príčina v čomkoľvek, nevzdáte sa, zabojujete a na konci týždňa si poviete: Fúúúú, zvládol/zvládla som to! Ani v láske nenájdete tento týždeň uspokojenie. Po celý čas budete akýsi nijaký, smutní. Chýba vám láska, opora, zázemie? V piatok nezaváhajte a vyberte sa von. Tam nájdete niekoho, kto vám toto všetko poskytne.

VODNÁR vodnar.jpg

Aj vás tento týždeň práca zavalí. Ale systematicky a programovo ju budete úspešne zvládať, hoci sa pritom určite poriadne zapotíte. Stimulom sa ukáže hlavne to, že sa vám bude dariť aj finančne. Práve tento finančný doping práve teraz veľmi potrebujete. Nebuďte neskromní a namyslení na svoje výsledky, radšej priložte ruku k dielu a húževnato pracujte ďalej. Vytrvať sa určite oplatí. Možno pre kopu roboty, alebo pre niečo celkom iné, súkromie a vzťahy po tieto dni riešiť nebudete. Tak či tak je pred vami nádherné obdobie plné lásky a pohody. Dobehnete, čo ste nestihli na valentínsku sobotu.

RYBY ryby.jpg

Nadchádzajúcemu pracovnému týždňu najlepšie sedí prívlastok náročný. Z aktuálnej situácie na pracovisku budete napätí. Skúste svoje pocity ovládnuť, dajte pozor, aby sa neprejavili na vašej výkonnosti, a tým aj na výsledkoch vášho snaženia. Pravdepodobne sa vám nepodarí dosiahnuť nič zo zamýšľaných a vytýčených úloh, preto celkom prirodzene nemôžete byť v tejto oblasti vôbec spokojní. Ťažké to však budete mať teraz aj v súkromí. Na jednej strane ste viazaní stálym partnerom či partnerkou, ale na druhej strane vás to ťahá niekam inam... Závisí iba od vás, ako si s tým poradíte.Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac