spravy.sk spravy.sk

Ashton Kutcher a Mila Kunis šokovali. Ich deti nezdedia nič. Chcú, aby si uvedomovali pravú hodnotu peňazí
zdroj: TASR/AP

Ashton Kutcher a Mila Kunis šokovali. Ich deti nezdedia nič. Chcú, aby si uvedomovali pravú hodnotu peňazí

Ashton Kutcher a Mila Kunis majú dve malé deti, dcéru Wyatt a chlapca Dimitriho. O oboch sa príkladne starajú a určite im nič v živote nechýba. Rodičia ale myslia do budúcnosti, no nie tak, ako si to prestavujete.

Mila a Ashton sa totiž rozhodli, že svoje deti budú vychovávať tak, aby si uvedomovali tie správne hodnoty života a v budúcnosti sa podľa nich tak správali. Nechcú totiž, aby ich ratolesti boli rozmaznané a aby si nevážili to, čo majú.

Celebritný párik nechce, aby ich deti mali všetko a nadobudli pocit, že nemusia pracovať a užívať si ich peniaze. Obidvaja tvrdo pracovali, kým sa dostali k majetku. Ashton prezradil, že tým, že s manželkou začali zarábať už v mladom veku, vedia, ako narábať s peniazmi. Nemajú teda v pláne zanechať im žiadne dedičstvo, pretože si myslia, že už teraz žijú nadštandardne. Peniaze venujú na charitu. Samozrejme ich od peňazí neodstrihnú, no budú si ich musieť zaslúžiť. Do svojich detí budú ochotní investovať peniaze len v prípade, že budú mať atraktívny biznis plán.

TASR/AP

Toto nie je však jediná vec, ktorú pár zaviedol vo svojej rodine. Už v roku 2017 dokonca Kunis prezradila, že v rodine zaviedli pravidlo, že si na Vianoce nedávajú žiadne darčeky. Užívajú si vzácny čas s rodinou a snažia sa o to, aby ich deti pochopili ozajstný význam Vianoc, ktoré nie sú iba o darčekoch.

Ak sa to vám zdá kruté, tak to vôbec. Ashton a Mila si pevne stoja za svojím názorom a majú na všetko jasné vysvetlenie. Všimli si totiž, že ich deti vlastne ani nevedeli prečo niečo dostali, jednoducho niečo očakávali, aj keď to nedávalo žiadny zmysel. A toto sa im nepáčilo. 

Starým rodičom detí ale povolili jeden jediný darček, aby im neodopriali radosť z toho, že potešia drobnosťou svoje vnúčatá. 

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia