spravy.sk spravy.sk

Toto je job snov: za rok testovania luxusných jácht, lietadiel a šperkov zarobíš takmer 90 000 eur!
zdroj: pexels.com

Toto je job snov: za rok testovania luxusných jácht, lietadiel a šperkov zarobíš takmer 90 000 eur!

Aj vy snívate o tom, že raz budete vlastniť súkromné lietadlo, či jachtu a navštevovať tie najkrajšie a najodľahlejšie ostrovy sveta? Prestaňte snívať a zhmotnite tento sen do skutočnosti. Spoločnosť Hush Hush hľadá človeka, ktorý bude testovať luxusné jachty, lietadlá, či šperky a týmto testovaním sa dostane na nádherné ostrovy.

Do vecí, ktoré musí testovač vyskúšať patria napr. hodinky za 55 miliónov libier, superjachta za 47 miliónov libier, či malé prúdové lietadlo za 18 miliónov libier. Úspešný kandidát otestuje podobné výrobky z hľadiska ich štýlu, pohodlia, výkonu a vhodnosti pre dané miesto a vypracuje dôkladnú správu.

Uchádzač bude musieť preukázať vášeň pre cestovanie, umenie a módu a mať zmysel pre detail. Kandidát bude v priamom kontakte s dôveryhodnými dodávateľmi, a preto musia byť diskrétny, spoločenský a výrečný.

pixabay.com

Od úspešného kandidáta sa tiež očakáva, že bude vo veľkej miere za danou úlohou cestovať, keďže sa od neho bude vyžadovať, aby preskúmali súkromné ​​ostrovy a nehnuteľnosti na predaj po celom svete.

Za rok takýto človek zarobí cca 87 000 eur, čo predstavuje mesačný plat 7 250 eur. 

Spoločnosť neuviedla žiadne bližšie špecifikácie na vzdelanie, trvalý pobyt, či vek. V istých bodoch dokonca hovorí o viacerých adeptoch. Tak šup šup! Prihlásiť sa môžete TU

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia