spravy.sk spravy.sk

Psík vystával na rovnakom mieste celé 4 roky, až kým ho tam nenašli majitelia, ktorí ho stratili
zdroj: facebook.com

Psík vystával na rovnakom mieste celé 4 roky, až kým ho tam nenašli majitelia, ktorí ho stratili

Existujú naozaj tisícky príbehov o smutných osudoch domácich zvieratiek. Tento sa na prvý pohľad zdá, že bude úplne rovnaký, no nie je to tak. Tu nejde o bezcitnosť, či týranie, ale smutnú náhodu, ktorá sa po dlhých 4 rokoch pretavila do obrovského šťastia.

Písal sa rok 2015, kedy majiteľka malého psíka odchádzala z benzínovej pumpy tak nešťastne, že odišla bez psíka, na ktorého akosi pozabudla. Nič neurobila náročky, jednoducho to bol len okamih. Samozrejme sa na miesto vrátila, no psíka tam už nenašla. Snažila sa ho nájsť, no zrejme v panike niekam odbehol. 

Psík sa ale vrátil na toto miesto a čakal. Po pár dňoch si ho všimol 45- ročný Anuchita Uncharoena, ktorý sa psíka chcel ujať. Vyzeral vyhladovane a choro, no nepodarilo sa mu to. Psík zakaždým utiekol a posadil sa na miesto, kde naposledy videl svoju majiteľku.

Tá sa celé 4 roky snažila svojho psíka nájsť po útulkoch a podarilo sa. No, čo sa stalo po tom, bolo dosť šokujúce. BonBon, tak sa psík volá, bol nesmierne šťastný, keď uvidel svoju pôvodnú rodinu, no odmietol ísť s nimi domov. 

Za tie 4 roky si tak zvykol na Anuchitu, že chcel ostať pri ňom. Majiteľka bola z toho rozčarovaná, no chápala, že je to dlhý čas, kedy si psík na neho zvykol. Preto ho nechala tam a navrhla mu pomoc pri výdavkoch o jeho starostlivosť. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia