spravy.sk spravy.sk

Otecko každý deň svojej nenarodenej dcérke opakoval jednu vetu. Keď jej ju povedal tesne po narodení, stalo sa niečo krásne
zdroj: instagram.com

Otecko každý deň svojej nenarodenej dcérke opakoval jednu vetu. Keď jej ju povedal tesne po narodení, stalo sa niečo krásne

Niektorí si myslia, že je to hlúposť, iní tomu veria. Hovoríme o rozprávaní sa s dieťatkom, keď sa ešte nachádza v brušku svojej mamky.

Tarsila Batista a jej manžel Flávio sa spoločne tešili na svoju dcérku. Počas celého tehotenstva bol Flávio k partnerke veľmi pozorný a svoju pozornosť často venoval aj nenarodenej dcérke. 

Každý jeden deň sa k nej sklonil a vyslovil jednu dôležitú vetu: „Vždy tu budem pre teba.“ Údajne vždy sa po nej začal v brušku mrviť a kopkať. Akoby jej skutočne rozumela. 

To, že to tak skutočne bolo, dokázal moment, ktorý roztopí vaše srdce. Keď sa dievčatko - Antonella narodila, Flávio sa k nej sklonil a povedal: „Ahoj,“ a zopakoval vetu: „Vždy tu budem pre teba.“ Na to Antonella otvorila oči a odpovedala mu širokým úsmevom.

Rodičia si moment zaznamenali na video, no Flávio na svojej sociálnej sieti zverejnil len fotku, ktorá sa okamžite stala virálna. Flávio sa stal najšťastnejším mužom a otcom. Aby toho nebolo málo, tak malá Antonella sa narodila na Deň otcov, ktorý v Brazílii oslavujú v druhú augustovú nedeľu. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac