spravy.sk spravy.sk

Firma ponúka 100 000 dolárov odvážlivcovi, ktorý dá výpoveď v práci a bude nasledovať svoje sny
zdroj: pixabay.com

Firma ponúka 100 000 dolárov odvážlivcovi, ktorý dá výpoveď v práci a bude nasledovať svoje sny

Niekedy treba mať len odvahu, aby ste sa mali lepšie.

Spoločnosť Prana sa rozhodla zmeniť život jednému človeku. Takému, ktorý sa nebude báť opustiť svoju prácu a vydať sa za svojimi snami. Ponuka „Day Job to Dream Job“ je skutočne lákavá. 100 000 dolárov nie je malá čiastka a má zaistiť odvážlivcovi urobiť krok vpred. „V spoločnosti Prana vieme zo skúsenosti, že osobný rast sa často nachádza mimo vašej komfortnej zóny. A niekedy všetko, čo potrebuješ, je priateľské nakopnutie, ktoré ti pomôže urobiť prvý krok."

Čo treba spraviť? Jedinou podmienkou je, aby záujemcovia natočili krátke video. V ňom počas 1-3 minút majú predstaviť svoje súčasné zamestnanie a rovnako porozprávať aj o pláne, ktorý by chceli uskutočniť. Vyzývajú všetkých, aby sa ani vo videu nebáli popustiť uzdu fantázie a nebáli sa toho, že video nebude spĺňať nejaké štandardy. „Hľadáme inšpiratívny a originálny príbeh, takže zažiarte.“

Videá je potrebné uverejniť do 16. septembra a spoločnosť bude niekedy v polovici októbra kontaktovať víťaza. Ak vás ale ponuka zaujala, musíme vás sklamať. Vybraný šťastlivec musí mať viac ako 21 rokov a musí mať trvalý pobyt v USA. Nuž, môžeme len dúfať, že sa týmto činom nechajú inšpirovať aj nejaké európske firmy, alebo rovno firmy na Slovensku.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia