spravy.sk spravy.sk

Život ako z filmu. Tínedžerka sa každé ráno budí s tým, že je 11. jún
zdroj: video

Život ako z filmu. Tínedžerka sa každé ráno budí s tým, že je 11. jún

Videli ste niekedy film 50 krát a stále po prvý raz s Adamom Sandlerom a Drew Barrymore? Asi aj áno, ale keď ste ho pozerali, iste ste sa smiali. Do smiechu však 16- ročnej tínedžerke Riley Horner určite nie je, nakoľko ona tento príbeh zažíva na vlastnej koži.

Presne 11. júna totiž Riley utrpela vážny úraz, kedy ju pri tanečnom podujatí do hlavy nešťastne kopol jeden zo študentov. Riley skončila v nemocnici s vážnym zranením mozgu. Poškodila sa jej pamäť. Akoby sa jej každé dve hodiny reštartovala. Tým pádom sa život tínedžerky zastavil v tomto dátume. 

Krátko po úraze ju lekári pustili domov, no rodičom sa jej správanie absolútne nepáčilo. Riley trpela neustálymi záchvatmi a jej stav sa vôbec nezlepšoval. Lekári sú ale bezmocní. Nevedia povedať, či je jej stav trvalý, alebo dočasný, no tínedžerka sa s ním musela naučiť žiť. 

Tínedžerka chodí všade so zápasníkom a notebookom. Nastavuje si na každú jednu aktivitu budík a všetko si zapisuje. Všetko si fotí a ukladá, nakoľko jej mozog nevytvára žiadne spomienky. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia