spravy.sk spravy.sk

Súrodenecké puto, ktoré dojíma. Malá sestrička sa stará o mladšieho bračeka s leukémiou
zdroj: facebook.com

Súrodenecké puto, ktoré dojíma. Malá sestrička sa stará o mladšieho bračeka s leukémiou

Sú situácie, ktoré by sme nechceli, aby sa diali, no dejú sa. Žiaľ...

Beckettovi Burgeovi diagnostikovali akútnu lymfoblastovú leukémiu, ktorá patri medzi najčastejšie nádorové ochorenia medzi deťmi. Vtedy mal len 2 roky. 

Odvtedy strávil viac času v nemocnici, ako doma. No, ak sa už doma nachádza, rodičia majú vo svojej mladšej dcérke obrovskú podporu a pomoc. Mama Kaitlin zverejnila na Facebooku srdcervúce fotky svojho 4- ročného synčeka bojujúceho s leukémiou, ako sa o neho stará jeho staršia 5- ročná sestra.

Povedali by ste si, že Aubrey je ešte veľmi malá a nemôže chápať, čo sa okolo nej deje. Ona je však veľmi uvedomelé dievčatko a počas choroby sa ich súrodenecké puto veľmi upevnilo. Nevadí jej asistovať bratovi pri nevoľnostiach z chemoterapie, či s hocičím, o čo ju mama požiada. „Keď ochorel, strávila s ním v kúpeľni veľké množstvo času. Zostávala pri ňom. Bez ohľadu na jeho stav ho podporovala a starala sa o neho. Do dnešného dna sú si stále bližší.“

Lekári odhadujú, že Beckett absolvuje chemoterapiu ešte dva roky. Nevedno však, či mu pomôže do takej miery, že sa vylieči. Rodina ale s chlapčekom bojuje a najviac sa o to snaží práve malá Aubrey. "Keď ich vidím spolu, robí ma to šťastnou, ale zároveň som smutná. Je medzi nimi neskutočné puto, Aubrey sa pre Becketta úplne obetuje," povedala zarmútená mama. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia