spravy.sk spravy.sk

Naozaj?! Takto sa na autobuse MHD zabávajú petržalskí tínedžeri
zdroj: video

Naozaj?! Takto sa na autobuse MHD zabávajú petržalskí tínedžeri

No, čo je veľa, to je veľa. Dnešná mládež asi skutočne už nevie, ako sa majú zabaviť a tráviť svoj voľný čas. Najnovší prípad z Petržalky z Kopčianskej ulice je toho jasným príkladom.

Cca 13- roční tínedžeri naskočia na autobus zo zadnej strany, počkajú, kým sa autobus MHD rozbehne a následne počas jazdy zoskakujú. 

"Ide o naozaj veľmi nebezpečnú aktivitu, ktorá sa môže skončiť nešťastne. Určite nikomu neodporúčame deti napodobňovať, naopak dáme si veľký pozor, aby už k podobným situáciám nemohlo dôjsť. Ihneď po vašom upozornení sme prostredníctvom centrálnej výzvy okamžite informovali všetkých vodičov, aby si na to dávali pozor, obzvlášť na linke 80 v Kopčanoch, kde k situácii došlo. Zároveň sme na miesto poslali hliadku dispečerov, ktorí na to dohliadnu osobne. V prípade, že niekto z cestujúcich uvidí podobnú situáciu, odporúčame mu ihneď kontaktovať DPB. Ďakujeme za každú spoluprácu. Ide nám o to, aby sa nikomu nič nestalo," reagoval na tieto zábery Martin Žarnovický, a marketingový a PR manažér DPB Bratislava.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia