spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 9. - 15. september 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 9. - 15. september 2019

Nový týždeň, nový horoskop...

Baran - toto je veľmi podobný týždeň ako ten predchádzajúci pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. Úspech, dobré výsledky, ale aj finančné zisky. Máte možnosť realizovať zmeny. Budú vybavené vo váš prospech. Vy čo ste nezadaní, máte počas týchto dní príležitosť poznať svoju novú lásku. Aj vy zadaní sa môžete tešiť s toho, že vo vašich stabilných partnerstvách prevláda harmónia, porozumenie a súdržnosť. V priebehu víkendu pripravte pre celú rodinu niečo, čo budete môcť absolvovať spoločne.

Býk
- ak ste už dlhší čas hľadali príhodnú dobu na realizovanie vašich nových pracovných plánov, či postupov, tak tento týždeň je na to ako stvorený. Ani vaši nadriadení nebudú mať výhrady, či pripomienky. Rovnako tak aj v oblasti citov a lásky sa môžete plne realizovať. Aj táto oblasť vašeho života je pod silnou priazňou nebeskej oblohy. Takže vy nezadaní v priebehu víkendu nezostávajte doma. Tam lásku nestretnete. A vy zadaní naopak, pošlite všetkých niekam von a vy s partnermi ostaňte sami doma.

Blíženci
- ak môžete tak si všetky vaše dôležité pracovné schôdzky, alebo podpisovanie dôležitých obchodných dohôd odložte na príhodnejšie obdobie a venujte sa iba tomu nevyhnutnému. Nebude sa vám totiž skoro vôbec dariť v ničom. Našťastie vo vašom súkromí prebieha všetko hladko a bez problémov. S partnermi ako aj s celou rodinou máte veľmi dobré a korektné, vzájomne vyhovujúce vzťahy, ktorými sa medzi vami vaše putá stabilizujú stále viac a viac upevňujú.

Rak
- od pondelka do stredy sa v zamestnaní budete cítiť ako na hojdačke. Raz to bude úplný vrchol a raz zase úplne dno. Druhá polovica vám prináša úspech vo všetkom do čoho sa na pracovisku pustíte. V oblasti, ktoré je pre vaše znamenie tak dôležité - rodina máte pred sebou naozaj nesmierne príjemné a pokojné dni. Zvlášť v priebehu štvrtku si to s vašimi blízkymi naozaj poriadne užijete. Pokračovať v tom môžete aj cez víkend. Stačí len vymyslieť niečo, čo budete môcť robiť spoločne.

Lev
- dni tohoto týždňa budú pre vás ako presná kópia toho predchádzajúceho. V zamestnaní sa vám darí, vaše finančné transakcie vám prinášajú naozaj uspokojivé zisky. Vy čo podnikáte, máte taktiež dobré výsledky, ale cez to všetko sa s toho nedokážete tešiť a to len preto, lebo nie ste vo svojej koži. Mali by ste sa nad sebou zamyslieť a niečo s tým urobiť, pretože aj v súkromí máte počas stredy a víkendu priazeň vesmíru v oblasti citov a lásky a ak hlavne vy zadaíý nebudete k vašim partnerom pozorný, dajú vám to veľmi nepríjemne najavo.

Panna
- vaše znamenie nemá v láske také pracovné týždne ako máte práve tento, pretože nech ste akokoľvek pripravení a pozitívne naladení ku všetkým vašim povinnostiam a úlohám, nebudete mať možnosť ich využiť a realizovať v praxi tak ako by ste chceli. Nevychádzalo by vám nič. preto sa radšej obmedzte naozaj iba na nevyhnutné veci. Ostatné odložte na príhodnejšie obdobie. Ešteže v súkromí vám všetko vychádza bez ťažkostí. Vo vašich partneroch, ale aj celej rodine nachádzate podporu a istotu a to vás napĺňa pokojom a spokojnosťou.

Váhy
- tento týždeň je jedným z tých, v ktorom sa vám aj vďaka priazne a podpori vesmíru bude dariť realizovať každý váš projekt, alebo nový plán. Aj zo strany vašich nadriadených budete mať podporu. Rovnako tak aj v citovej oblasti vášho života máte pred sebou dni, počas ktorých sa vám podarí pútať na seba pozornosť opačného pohlavia. Takže vy, čo nemáte vzťah a túžite po ňom máte ho mať a vy zadaný, zariaďte sa tak, aby ste s partnermi mohli byť počas víkendu doma sami. Bude to stáť za to.

Škorpión
- všetky vaše pracovné aktivity sú počas týchto dní podporované aj zo strany vašich nadriadených. No cez všetku ich podporu sa nebudete môcť realizovať tak, ako by ste si želali. V osobnom živote, hlavne v partnerskom spolužití sa v pondelok snažte vyhnúť riešeniam vážnych problémov, pretože by ste ich nedokázali udržať v pokojnom priebehu. Naopak celý nadchádzajúci víkend bude pre vaše znamenie úžasný na všetky rodinné aktivity.

Strelec
- tento týždeň sa nesnažte riešiť žiadne vážne pracovné úlohy, pretože nebudete schopní sa na ne dostatočne sústrediť. Proste nebudete mať na nič náladu a to bude aj vidieť na vašom prístupe ku všetkému. V pondelok a v utorok máte ideálne obdobie na všetko čo je spojené s citmi a láskou. Tak neváhajte a ak už dlhšie plánujete požiadať vaášho - vašu partnerku o ruku využite k tomuto kroku práve tieto dni. Nadchádzajúci víkend vám prináša pohodu a príjemné pocity.

Kozorožec
- po dlhšom máte pred sebou pokojnejší pracovný týždeň, čo vítate, pretože budete môcť povoliť v pracovnom nasadení. No aj tak si dokážete plniť všetky vaše úlohy úspešne a na čas. V utorok a v stredu by ste sa mali zamerať na lásku. Máte plnú podporu nebeskej oblohy. Naopak v piatok si dávajte pozor. hrozia medzi vami a vašimi partnermi nedorozumenia, ktoré môžu prerásť do naozaj nepekných hádok. Iba čo by ste sebe a všetkým okolo vás pokazili celý víkend.

Vodnár
- vo vašom prípade sa budete pracovne rozbiehať najskôr veľmi ťažko, ale každým dňom sa všetko okolo vás bude zlepšovať, takže v závere týždňa budete s výsledkami spokojní. V utorok si dávajte vážny pozor na hádky s partnermi, pretože síce už štvrtok a piatok sa situácia v citoch a láske mení vo váš prospech, ale mohli by ste ju využiť nesprávnym spôsobom. Neuváženým flirtom, ktorým by ste ublížili vašim polovičkám. A to by sa vám len veľmi ťažko naprávalo.

Ryby
- Aj počas týchto dní sa v zamestnaní venujte len základným pracovným povinnostiam, pretože nech sa budete snažiť ako najlepšie viete, aj tak nedosiahnete očakávané výsledky. Nesnažte sa nasilu niečo niekomu dokazovať. V súkromí sa vám počas pondelka bude dariť upevniť si vaše citové väzby s partnermi, alebo ak ste nezadaní, máte príležitosť spoznať niekoho, s kým budete mať šancu túto známosť postupne posúvať do vážneho vzťahu. Počas víkendu vám hrozia menšie nedorozumenia.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia