spravy.sk spravy.sk

Firma dá zamestnancom 4 dni voľna naviac, ktoré majú využiť na sebauspokojovanie
zdroj: pixabay.com

Firma dá zamestnancom 4 dni voľna naviac, ktoré majú využiť na sebauspokojovanie

Každý benefit na pracovisku poteší. Veď prečo nie? Ale viete si predstaviť, že vám dá zamestnávateľ pár dní voľna naviac, aby ste sa mohli sexuálne uspokojiť? No...

Také bežné to nie je, no firma LELO vie čo robí. Spoločnosť LELO totiž produkuje sexuálne pomôcky a veľmi dobre vie, že človek je v práci spokojný a výkonný vtedy, ak je spokojný po každej stránke, a to teda aj po tej sexuálnej. „Byť sexuálne naplnený a uspokojený je pre nás v LELO jedným zo základných ľudských práv a je to úplne zadarmo," vyjadrila sa Rachael Nsofor, hovorkyňa pobočky LELO Vo Veľkej Británii.  

Firma dáva svojim zamestnancom 4 voľna naviac. Počas týchto dní sa majú uspokojovať a dosiahnuť čo najviac orgazmov. Orgazmus totiž do tela uvoľní do tela dôležité hormóny akými sú endorfíny či oxytocín. Človek sa potom cíti šťastnejší, vyrovnanejší a spokojnejší.

pixabay.com

"Tešíme sa, že môžeme predstaviť novú iniciatívu, vďaka ktorej ponúkame našim zamestnancom možnosť zobrať si až štyri dni voľna na sebalásku. Dúfame, že naši britskí pracovníci ho využijú na objavovanie svojho štastia.“

Firma tak chce, aby všetky pozitívne emócie, ktoré to seba nasiaknu počas týchto dní, priniesli do práce a pustili sa do svojich úloh s vyššou motiváciou a chuťou. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia