spravy.sk spravy.sk

Najšialenejšie spôsoby prejavenia radosti zo streleného gólu!

Najšialenejšie spôsoby prejavenia radosti zo streleného gólu!

Radosť a šťastie sú tie najúprimenšie emócie, ktoré dokážu narobiť s našim telom doslova divy. Nefalšovaná radosť sa vždy jednoducho cení v každej oblasti spoločenského, či v tomto prípade športového života. Veď po čom inom túžia športovci, ako po výhre, po góle, po bode, či rekorde. Pozreli sme sa ale nato, ako najšialenejšie sa vedia tešiť futbalisti zo streleného gólu. 

NAJVTIPNEJŠÍ 
je jednoznačne v tomto prípade brankár Konga Robert Kidiaba, ktorý pri strelení gólu predvádza veľmi zaujímavý a vtipný tanček radosti. V jeho rodnom Kongu ho kvôli tomu považujú už za hrdinu a tribúny praskajú vo švíkoch, ak vedia, že práve on je v bráne a len čakajú, kedy jeho tím strelí gól. Túto gólovú oslavu ovládajú už aj malé deti! 


NAJTÍMOVEJŠIU radosť vie jednoznačne prejaviť FC Stjarnan. Tento tím má nacvičených niekoľko oslavných zostáv. Asi najkrajšia a najefektnejšia je, keď sa celý tím doslova hrá na rybačku. 


NAJAKROBATICKEJŠIU radosť predvádza hráč Nigérie Julius Agahowa, ktorého ako keby vypustili z nejakého gymnastického krúžku. Jeho konkurenciou mu je dokonca jeho spoluhráč Obafemi Martins. Takúto radosť predviedol fanúšikom napr. aj na MS v roku 2002.


NAJTANEČNEJŠÍ výkon predvádzal vždy Ronaldhino z Brazílie. Miluje hudbu a je vášnivým tanečníkom, čo prenášal aj na futbalové trávniky. Zaujímavosťou je, že keď Ronaldino obliekal dres FC Barcelony, mal v zmluve zakotvený bod o tom, že sa môže zúčastniť najväčšieho svetového karnevalu v Riu. NAJULETENEJŠIA radosť potrestaná červenou kartou. Občas sa naozaj predvádzať na trávniku neopláca a okúsil to na vlastnej koži aj tento expert z Talianska. Auu!NAJKARMICKEJŠIA radosť, ktorá sa nevyplatila Ruud van NIstelrooyovi z Holandska. Ruud najprv gól nedal, a tak sa mu hráč z druhého tímu prišiel vysmiať do tváre. To si Ruud ale nenechal a po pár minútach mu to oplatil. Oplatiť radosť nebolo v jeho prípade vôbec dobré, pretože bol potrestaný žltou kartou. 


NAJFLEGMATICKEJŠIE sa vie radosť asi len Mario Balotelli. Tento "zlý muž" ako ho nazývajú berie svoje góly ako samozrejmosť, a preto gejzír radosti u neho netreba čakať. Strieľanie gólov je predsa jeho práca. Prejavil to aj pri strelenom góle proti Manchestru, keď si vyhrnul tričko, kde mal ukrytý nápis "Why always me?"Zdroj: youtube.com

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Futbal

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia