spravy.sk spravy.sk

Milionár hľadá človeka, ktorý ho prevedie najväčšími festivalmi v Európe, za každý dostane viac ako  5 500 eur!
zdroj: pixabay.com

Milionár hľadá človeka, ktorý ho prevedie najväčšími festivalmi v Európe, za každý dostane viac ako 5 500 eur!

Glastonbury, Sziget, Creamfields, Tomorrowland, Benicàssim, Ultra, ale aj Pohoda... Toto všetko sú tie najlepšie a najväčšie festivaly v Európe, ktoré sa oplatí zažiť a vidieť. Každý z nás ale vie, že takéto podujatia nie sú vôbec lacnou záležitosťou, preto si dvakrát premyslíme, či tam pôjdeme. No, čo keby ste na všetky išli zadarmo a ešte vám k tomu niekto priplatil zopár tisíc dolárov? Dá sa to...

Anonymný milionár totiž hľadá veselého človeka plného života, ktorý by mu na týchto podujatiach robil akéhosi sprievodcu. Ponuku luxusného sprievodcu zverejnil portál Hush Hush, ktorý ponúka luxusné šperky, či módu. 

Takže zhrňme si to. Festivalový sprievodca dostane všetko na festivale zadarmo, samozrejme aj vstup. Jeho úlohou bude zariadiť všetko, od kúpy a postavenia stanu, cez zabezpečenie vecí na kempovanie, nájdenie tých najlepších atrakcií na festivale, a samozrejme sa musí postarať o to, aby "pán milionár" odchádzal z festivalu s čo najlepším zážitkom. 

pixabay.com

Za každý jeden festival dostane sprievodca pekných 5 000 libier, čo je takmer 5 600 eur. Takže, čím viac festivalov s milionárom obehne, tým lepšie pre jeho peňaženku. 

Požiadavky na zamestnanca pritom vôbec nie sú náročné. Stačí mať 18 rokov, platný pas a bohaté skúsenosti so zábavou (ideálne na festivaloch).

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia