spravy.sk spravy.sk

12- ročné dievčatko si kúpilo k svojím narodeninám najnovšie BMW 7. Ako je to možné?
zdroj: video

12- ročné dievčatko si kúpilo k svojím narodeninám najnovšie BMW 7. Ako je to možné?

Čomu sa asi tak venuje vo svojom voľnom čase také priemerné 12- ročné dievča? Zrejme je to škola, nejaký šport, alebo zvieratko. Nathana Sanunrat sa "málinko" tomuto priemeru vymyká. Teda ona sa začala vymykať už keď mala 4 roky. Pretože vtedy rozbehla svoj YouTube kanál.

Natthanan vystupuje pod pseudonymom Nong Pear. Mladučká vlogerka si plní svoj detský sen a zarába státisíce eur. Svoje prvé make-up tutorial videá začala nakrúcať, keď mala len 4 roky a odvtedy ju to ešte neprestalo baviť. 

Jej kanál odoberá takmer 300 000 ľudí a denne si jej videá pozrú tisícky ľudí. Teší sa celosvetovej popularite, a tá jej naozaj vynáša. Veď predsa, ktoré 12- ročné dievča by si k narodeninám samo kúpilo najnovšie BMW? 

Verí, že najnovšia siedma rada BMW za takmer 170-tisíc eur spríjemni život a pomôže jej rodine, na ktorej jej veľmi záleží. Zaujímavosťou je, že nové BMW nebolo nikdy jej tajným snom. Ona sníva o Porsche. „Odkedy som bola dieťa, chcela som mať Porsche. Povedala som svojej mame, otcovi a priateľom, že keď vyrastiem, chcem mať Porsche. Áno, moje vysnívané a prvé auto je bullsh*t,“ povedala s úsmevom Nathanan.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia