spravy.sk spravy.sk

Nemáte ešte prácičku na leto? Dvojtýždňová stáž v luxusnom raji s korytnačkami vás nebude stáť ani cent
zdroj: pixabay.com

Nemáte ešte prácičku na leto? Dvojtýždňová stáž v luxusnom raji s korytnačkami vás nebude stáť ani cent

Ak ešte stále nemáte vybavenú nejakú prácičku na leto, tak pozorne čítajte, pretože v tejto ponuke sa snúbi všetko, po čom vaša duša tajne sníva.

Ide v skratke o to, že luxusný rezort na Maldivách Coco Palm Dhuni Kolhu ponúka dvojtýždňovú stáž. Ocitnete sa tak v raji a nebudete mať s pobytom tam žiadne náklady, nakoľko rezort hradí aj vašu letenku. Vaša úloha bude jednoduchá, ak máte v obľube zvieratá.

wikipedia.org

Počas augusta bude vybraný dobrovoľník pracovať v centre pre záchranu morských korytnačiek. Bude korytnačky kŕmiť, čistiť im výbehy, asistovať pri ich ošetrovaní, či vypúšťaní do šíreho oceána. 

Táto pozícia je neplatená, ale zahŕňa ubytovanie vo vile na vode, bezplatné stravovanie v luxusnej hotelovej reštaurácii Cowrie, plavbu pri západe slnka a výlet so šnorchlovaním so sprievodcom v tyrkysových vodách atolu Baa. Za takýto zážitok by ste v bežnom prípade zaplatili tak 5 000 libier, čo je v prepočte viac ako 5 600 eur. Vy to môžete mať zadarmo a ešte sa aj niečo naučíte. 

pixabay.com

Záchranné centrum, v ktorom bude vybraný stážista pracovať, je prvým a vôbec jediným na Maldivách. Uchádzač musí poslať 2-3 minútové video a 500- slovný sprievodný list s vysvetlením, prečo je práve on vhodný na túto pozíciu. Dobrovoľník musí mať najmenej 18 rokov. Predošlé skúsenosti sa nevyžadujú, no daný človek musí mať záujem a vôľu vykonávať takúto prácu. Pôvodne rezort ponúkal prácu len obyvateľom z U.K., no nakoľko im prišlo doteraz mnoho žiadostí z celého sveta, rozhodli sa, že tento parameter pre výber stážistu zrušia. 

Všetky INFO nájdete TU.

zdroj: cnbc.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia