spravy.sk spravy.sk

Rybári odrezali žralokovi chvost a smiali sa, že má problémy plávať. Filmový Aquaman im poriadne naložil!
zdroj: instagram.com

Rybári odrezali žralokovi chvost a smiali sa, že má problémy plávať. Filmový Aquaman im poriadne naložil!

Jason Momoa je momentálne v hereckých kruhoch zrejme to najskloňovanejšie meno. Nielenže zažiaril vo filme Aquaman, ale jeho tvár bola za rok 2018 tá najkrajšia na svete!

Jason je však vo svete známy aj svojím prístupom, či už k prírode, alebo rodine. Je to jednoducho chlap ako sa patrí. Človek môže byť akokoľvek bohatý a známy, no najväčšie bohatstvo je vždy rodina. Jason to veľmi dobre vie a na svoju rodinu nedá dopustiť. 

Najnovšie ho však poriadne nahnevali dvaja rybári, ktorí sa nehumánne zabávali na trápení zvieraťa, ktoré mu ako inak, spôsobili oni. 

Dvaja muži boli na rybách na pobreží Grónska. Podarilo sa im uloviť menšieho žraloka. Ukázalo sa, že išlo o žraloka grónskeho, ktorý podľa ochranárov môže do pár rokov patriť medzi druhy na pokraji vyhynutia. Táto skutočnosť však nezmenila nič na konaní dvoch mužov. Žralokovi odrezali chvost a vhodili ho do vody, následne sa nesmierne zabávali na tom, že žralok bez chvosta nevie plávať. 

Jason Momoa zverejnil na svojom Instagrame dva posty. Prvý so zámerom dolapenia páchateľov, v druhom už zverejnil ich mená a vyjadril svoje pocity z nehumánneho činu. Vo svojom živote Jason ešte nevidel niečo tak krutého a nikdy netúžil ľudskej bytosti ublížiť tak veľmi, ako keď počul dvojicu rybárov, ktorí sa na videu smiali utrpeniu žraloka.

Rybárom dali v práci výpoveď, no to, či ich potrestajú aj inou cestou, je veľmi otázne. V krajine totiž neboli prijaté zákony, ktoré by sa na ich konanie vzťahovali. Keď boli zákony vypracované, nevzťahovali sa na niektoré druhy zvierat, vrátane všetkých voľne žijúcich rýb.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia