spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 3. - 9. jún 2019
zdroj: TASR

Horoskop na 3. - 9. jún 2019

3.6. máme NOV v znamení blížencov. Ak máte starosti s pokrvným príbuzenstvom, či s učením sa, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - vaše ohnivé znamenie sa v priebehu týchto dní prejaví naplno. V zamestnaní ste neudržateľní a nesmierne výkonní. No nebudete schopní prijať, že vaši spolupracovníci vám nestačia v nasadenom tempe, a to vás bude dráždiť. Nie každý je tak prispôsobiví ako vy. Snažte sa to tolerovať, a nie to dávať nepríjemným spôsobom vašim kolegom najavo. Rovnako tak aj doma skôr oceňte snahu vašich blízkych vo všetkom čo robia. Nekritizujte ich ak urobia nejakú chybu. Možno ani sami netušíte, ako im záleží na vašom uznaní.

Býk
- v tomto týždni máte veľkú príležitosť získať si naozaj dobré kontakty, uzavrieť nové obchodné zmluvy. Stačí iba málo z vašej strany. Snažte sa byť milí a prívetiví. Nevťahujte preto vaše súkromie do pracovných záležitostí. V citovej oblasti vašeho života sa tiež začínajú mraky rozpúšťať. Cítite prílev energie a chuti opäť si plne užívať a prežívať tie príjemné pocity tepla okolo srdiečka. Preto v závere týždňa odolajte obavám a dajte príležitosť všetkým, aby sa mohli prejaviť otvorene čo k vám cítia.

Blíženci
- v priebehu týchto dní si v zamestnaní ustrážte vaše tendencie všetko zľahčovať a bagatelizovať, pretože by ste si mohli narobiť problémy, ktoré by ste ťažko naprávali. Stálo by vás to veľa energie ako aj psychických a fyzických síl. V osobnom živote, v rodinnom, alebo v partnerskom spolužití vám nebeská obloha bude priať hlavne počas nadchádzajúceho víkendu. Využite to na upevnenie a utuženie vašej spolupatričnosti.

Rak
- máte v sebe dostatok energie na to, aby ste bez problémov zvládali všetky vaše úlohy, ktoré máte na tento týždeň vašimi nadriadenými zadané, ale môže vám v tom všetkom brániť vaša náladovosť a vnútorná nerovnováha. To sa bude tkať aj vašich osobných, či rodinných záležitostí. Preto radšej doma v priebehu týchto dní neriešte nič zásadné. Nechajte to na príhodnejšie obdobie. Nič sa nestane ak si víkend vyčleníte pre seba a budete len relaxovať.

Lev
- ste plní nových plánov a projektov, ktoré by ste najradšej realizovali okamžite, ale bude dobré, ak si vypočujete názory aj vašich spolupracovníkov a budete k ich pripomienkam otvorení. Ide o to, že budete mať tendencie presadzovať svoje aj za cenu toho, že vaše predstavy nebudú práve tie najvýhodnejšie. V súkromí sa hlavne počas nedele venujte rodine a partnerom. Tento deň je na to ako stvorený.

Panna
- v priebehu tohoto týždňa budete mať tendencie bagatelizovať všetko na vašom pracovisku, čo nie je pre vaše znamenie vhodné. Mohlo by sa totiž stať, že by ste si narobili veľa problémov, ktoré by ste ozaj veľmi pracne museli odstraňovať. Počas nadchádzajúceho víkendu vám budú hviezdy naklonené v rodinných aktivitách. Využite tieto dni na zvýšenie súdržnosti medzi vami a vašimi najbližšími.

Váhy
- tieto dni sú pre vás ideálne na uzatváranie nových kontaktov a pracovných zmlúv. Z vašej strany stačí na to ozaj iba málo. Byť milí a ústretoví. Preto sa snažte nevťahovať vaše súkromie do profesionálnej oblasti vašeho života, pretože aj keď sa už okolo vášho osobného života zvlášť v citoch veci postupne stabilizujú, ešte stále sa necítite v takej pohode, ako by ste chceli a to ovplyvňuje ako vaše myslenie, tak aj konanie. No víkend vám prináša aj v tejto oblasti niečo milé a zaujímavé

Škorpión
- máte pred sebou jeden z tých bežných pracovných týždňov, ktorý nebude ničím mimoriadnym zaujímavý. Aj keď cítite v sebe dostatok energie, nebudete ju mať ako využiť. V súkromí sa tiež nebudú diať žiadne neočakávané udalosti, ktoré by vás mali nepríjemne zaskočiť. Budete dosť premýšľať nad všetkým, čo je jedna z vašich silných vlastností, preto si nájdite nejaké tiché miesto v pohodlí vašeho domova, aby ste neboli ničím a nikým rušení.

Strelec
- je pred vami mimoriadne prajný týždeň pre všetky vaše aktivity, ktoré máte či už pracovne, alebo v súkromnej oblasti vašeho života. Všetko do čoho sa pustíte budete meniť na zlato. Okrem toho stále pri vás stojí šťastena, takže aj prípadná výhra v nejakej lotérii nieje vylúčená. Počas víkendu sa snažte kontrolovať vaše reakcie smerom k blízkemu okoliu, pretože nie všetky vaše poznámky a správanie budú chápané a vnímané pozitívne.

Kozorožec
- v zamestnaní sa v priebehu týchto dní všetky vaše snahy budú míňať účinkom, pretože vaša vôľa nebude ešte dostatočne silná aby ste ňou prekonali vaše súkromné dilemy, ktoré ovplyvňujú vaše myslenie a cítenie. Ste stále plní vnútorných rozporov. Na jednej strane túžite po rodinnej harmónii a pohode, ale na druhej budete mať tendencie izolovať sa od všetkých či už pôjde o vašich najbližších, alebo priateľov. Víkend využite na to to, aby ste si dali vaše myšlienky do poriadku a vyčistili si hlavu.

Vodnár
- aj v tomto týždni máte príležitosť a šancu pracovne dosiahnuť na tie najvyššie méty, ale za predpokladu, že budete dostatočne trpezliví pri všetkých dôležitých jednaniach s vašimi obchodnými partnermi. Ešte aj stále sa môžete uchádzať o priazeň šťasteny v nejakej tipovacej súťaži. V osobnom živote si hlavne počas piatku dávajte pozor na to, aby vaše reakcie smerom k vašej rodine a priateľom neboli zbytočne prehnane prudké.

Ryby
- na pracovisku si počas tohoto týždňa dávajte pozor na to, aby ste si nevylievali vašu frustráciu na kolegoch, pretože vaše predstavy o plnení si vašich povinností budú narážať na reálne prekážky. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote a rodinných záležitostiach nebudete spokojní s ich priebehom, ale to sú iba vaše vnútorné pocity. V praxi ide všetko tak, ako má. Preto bude lepšie, ak prenecháte riadenie domácnosti na partnerov. Vy sa venujte niečomu, čo vás dokáže upokojiť a potešiť.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia