spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 22. - 28. apríl 2019
zdroj: TASR

Horoskop na 22. - 28. apríl 2019

Astrologička Valika ponúka horoskop aj na tento týždeň.

Baran - v pondelok a v utorok budete na pracovisku ešte stále v pokušení dráždiť vašich spolupracovníkov. Snažte sa tieto tendencie mať pod kontrolou, pretože iba čo by ste vytvárali nezdravú atmosféru medzi vami. Od stredy sa konečne začne všetko okolo vás upokojovať a vy sa opäť začnete správať tak, ako sa má spávať správny vodca. V osobnom živote si počas víkendu nájdite nejaké pokojné miesto doma, alebo niekde v prírode a skúste trochu meditovať. Vyčistí vám to vaše myšlienky.

Býk
- v zamestnaní sa počas týchto dní budete môcť uvoľniť a poľaviť v nasadení, pretože máte všetko zariadené tak, že vás nič nezaskočí, takže všetky úlohy, ktoré ste si naplánovali, budete v pohode riešiť k spokojnosti všetkých. Váš citový život konečne po dlhom čase dostane možnosť užívať si ten pocit príjemných chvíľ v prítomnosti niekoho, kto vám je milý, bez ohľadu na to, či ste zadaný, alebo voľný. Bude záležať iba na vás, ako ďaleko dovolíte, aby to všetko zašlo.

Blíženci
- v prvej polovici tohoto týždňa budete na pracovisku trochu sarkastickí voči všetkým a budete mať tendencie strhávať pozornosť na seba, a to aj za cenu rizika, že sa strápnite. Snažte sa odolať týmto "chúťkam", pretože v priebehu druhej polovice týždňa sa vám bude ozaj dariť, ale vaše dobré výsledky by mohlo zatieniť práve vaše nemiestne správanie. V súkromí si počas dní voľna doprajte pohodu a relax v pohodlí vašeho domova v spoločnosti dobrej knihy, alebo príjemnej hudby.

Rak
- od pondelka do stredy sa nemusíte vnútorne cítiť v pohode, ale ak sa dokážete premôcť nebude to mať žiadny negatívny dopad na vaše celkové dobré výsledky. Od štvrtku do piatku sa už budete cítiť v pohode. Aj v rodinnom spolužití nechajte počas týchto dní riadenie domácnosti na partnerov a vy sa im snažte byť nápomocní, bez toho, aby ste zasahovali do ich rozhodnutí. Vy si hlavne počas víkendu doprajte niečo, čo vám robí radosť a čo vás baví.

Lev
- v zamestnaní sa v priebehu pondelka nepúšťajte do žiadnych finančných transakcií, pretože vám hrozia straty v dôsledku zlých investícií, alebo zbytočne predražených nákupov. Od utorka až do piatku už môžete opäť riešiť všetko, čo máte v pláne. Bude sa vám dariť V partnerskom a rodinnom spolužití máte pred sebou pokojné dni v kruhu vašich najbližších, ktorí sa vám budú snažiť vytvoriť príjemné prostredie, kde si budete môcť odpočinúť a nabrať novú energiu.

Panna
- od pondelka do stredy sa v zamestnaní budete správať netypicky naturelu vašeho znamenia, pretože budete mať tendencie predvádzať sa pred spolupracovníkmi a aj za cenu toho,že sa pred nimi budete vašim správaním strápňovať. To by nebolo rozumné, pretože v druhej polovici týždňa sa vám bude pracovne dariť a vaše výsledky by neboli ocenené práve z dôvodu vašeho nevhodného správania. V súkromí si počas nadchádzajúceho víkendu doprajte pohodu pri nejakej zaujímavej knihe, alebo počúvaním príjemnej hudby.

Váhy
- celý tento týždeň si budete na pracovisku môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, pretože vás nečaká žiadna mimoriadna povinnosť, ktorá by si od vás vyžadovala plné psychické, či fyzické nasadenie. Vo vašom citovom živote nastáva konečne po dlhom čase pokoj a príjemné pocity v spoločnosti niekoho, s kým vám bude fajn. To sa týka ako vás zadaných, tak aj vás slobodných. Bude záležať iba na vašom rozhodnutí, ako ďaleko dovolíte vašim spoločníkom zájsť v ich snahách.

Škorpión
- máte pred sebou pracovne plodný týždeň, ktorý by ste mali maximálne využiť. Okrem toho budete plný nových nápadov, ktoré môžete začať plánovať, budete schopní rozlíšiť výhodné ponuky od tých, ktoré sú dobré len na povrchu, čím dokážete ušetriť finančné prostriedky. Váš súkromný život bude v priebehu týchto dní v pokojných vodách okrem piatku, kedy nebudete dostatočne trpezliví. Víkend prežijete v spoločnosti niekoho, s kým zažijete príjemné sa vzrušujúce chvíle.

Strelec
- aj počas týchto dní máte stále podporu nebeskej oblohy vo vašich pracovných aktivitách, ale je dosť pravdepodobné, že túto možnosť nebudete využívať dostatočne pre vašu ješitnosť až samoľúbosť. Cítite sa neohrozene, ale opak je pravdou. Tento týždeň buďte pozorní, hlavne na vaše finančné prostriedky. Mohli by ste prísť o dosť peňazí. V osobnom živote ste našťastie v pohode. Ste stále pozorní a vnímaví voči vašim blízkym a priateľom.

Kozorožec
- tento týždeň nebudete pracovne dostatočne využívať vaše schopnosti, pretože už nejaký čas nedokážete oddeliť vaše zamestnanie od súkromia. Prenášate si vaše nálady domov a naopak, čo neprospieva žiadnej vašej aktivite. Ste akoby intelektuálne zamrznutí a nechávate sa ovládať ľuďmi, ktorí vás využívajú pre svoje plány a potreby. Mali by ste využiť voľné dni, hlavne víkend na to, aby ste sa dali vnútorne do poriadku a opäť sa riadiť vlastným úsudkom.

Vodnár
- ste už dlhodobo na vlne, ktorá vám zaručuje dobré pracovné príležitosti, ale aj výkony a výsledky. Rovnako to bude aj v tomto týždni. Máte príležitosť spoznať nových ľudí, ktorí vám budú nápomocní v presadzovaní vašich nových projektov a plánov v rámci vašej kariéry. Váš citový a osobný život je v priebehu týchto dní pokojný. Víkend využite tak ako sa bude chcieť vám. Nič sa nestane, ak si urobíte program iba pre seba.

Ryby
- počas tohoto týždňa sa v zamestnaní budete nechávať vťahovať do rozhovorov a úvah, ktoré nebudú mať nič spoločné s vašimi pracovnými záležitosťami. Bolo by preto lepšie, ak by ste sa radšej viac sústredili na vaše povinnosti, ako na zbytočnosti. Vo vašom citovom živote sa v priebehu týchto dní nebudú diať veľké veci, preto môžete vašu pozornosť zamerať na vašich blízkych a urobiť im radosť napríklad spoločným obedom v slávnostnom prevedení.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia