spravy.sk spravy.sk

Povieme vám, o koľko lacnejší môže byť váš ďalší nákup
zdroj: shutterstock.com

Povieme vám, o koľko lacnejší môže byť váš ďalší nákup

Vy ešte nepoznáte Zlacnene.sk? Povieme vám, prečo tento web navštevujú mesačne stovky tisíc užívateľov z celého Slovenska. Bez rozdielu toho, či ste z Bratislavy, Nitry či Popradu, na začiatku kariéry či už na penzii, aj vy by ste pravdepodobne chceli, aby vám každý mesiac zostávalo v peňaženke pár stoviek eur naviac…

Aby ste toho dosiahli, je tu pre vás web Zlacnene.sk, ktorý za vás každý deň prechádza akčné ponuky desiatok predajcov pôsobiacich po celom Slovensku, či už ide o obchodníkov z radov supermarketov, hypermarketov, diskontných predajní či reťazce ponúkajúce nábytok a bytové potreby, až po firmy špecializujúce sa na elektroniku, športové potreby, lekárenský tovar a pod.

Denne aktualizovaná ponuka zliav je vám na Zlacnene.sk dostupná v podobe náhľadov na elektronické akčné letáky či výpisu zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií, napr.:

- mlieko v akcii,
- vajcia v akcii,
- maslo v akcii,
- pivo v akcii,
- detské plienky v akcii.

Nenechajte sa mýliť, akčné ponuky rozhodne nie sú pre šetrilky, ktorí nakupujú len tie najlacnejšie produkty. V letákových akciách bežne nájdete aj „overené“ produkty ako sú Coca Cola, čokoláda Milka, instantné kávy NESCAFÉ či Jacobs a pod. Nezriedka, obchodníci si prostredníctvom akčných ponúk testujú záujem o novo zavedené produkty z vyšších cenových kategórií.

Na Zlacnene.sk sa dozviete nielen to, že konkrétny produkt je k dispozícii za zníženú cenu, ale aj informácie o tom:

- ktorý predajca tento produkt ponúka najlacnejšie,
- do kedy sú jednotlivé akčné ponuky platné,
- či sú akčné ponuky niečím podmienené, napr. počtom nakúpených kusov, zúčastňujú sa vo vernostnom programe a pod.

Zaujala Vás možnosť výhodnejších nákupov? Prejdite na stránku s funkciou Nákupný zoznam, ktorá vám behom okamžiku spočíta, koľko eur môžete ušetriť už na vašom ďalšom nákupe. Postup je naozaj jednoduchý:

-  vyberte si lokalitu, v ktorej sa nachádzate,
- zvoľte typ tovaru z vášho nákupného zoznamu (napr. Ovocie),
- vyberte konkrétny typ produktu (napr. jablká),
- kliknite na text „akcia“ uvedený pod počtom kusov (pokiaľ sa vám tento text nezobrazí, tovar práve nie je v akčnej ponuke),
- následne si už len vyberte ponuku, ktorá vám príde najzaujímavejšia.

Priemerná slovenská rodina môže vďaka nákupom tovaru v akčných ponukách ušetriť stovky eur mesačne! Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorí už dnes nakupujú rozumne – v letákových akciách.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia