Spravy.sk Spravy.sk

Horoskop na 3. december - 9. december 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 3. december - 9. december 2018

Astrologička Valika aj tento týždeň prináša hviezdnu predpoveď.

NOV 7.12. v znamení STRELCA,to je cudzina ďaleká o 8.23 hod. Ak chcete vycestovať, či za láskou, či za prácou, požiadajte LUNU o pomoc.

Baran
- počas tohoto týždňa budete nabitý veľmi silnou energiou, ktorá vám dodá ráznosť, odhodlanosť a vytrvalosť v riešeniach aj tých najzamotanejších pracovných záležitostí. Nebudete poznať prekážky, ktoré by ste nezvládli, aby ste dosiahli úspech. Ak vaši kolegovia nebudú stíhať vami nastavené tempo nemajte im to za zlé. V tieto dni s vami proste nie sú schopní držať krok. V osobnom živote, v partnerskom spolužití ako aj v rodinných záležitostiach, máte pred sebou pokojné dni, ak si dokážete v piatok udržať pokojnú myseľ a nedáte sa vtiahnuť do otvorených výmien názorov. Bolo by to nerozumné takto kaziť blízkym Mikulášske sviatky.

Býk
- v zamestnaní sa počas týchto dní riaďte svojou intuíciou, nastavte si vaše tempo ako aj priority v rámci riešenia vašich pracovných, alebo podnikateľských záležitostí. Nie je dôvod niečo urýchľovať, aby sa stihli termíny. Z vašej strany budú dodržané. V súkromí pre vás nezadaných stále platí, že máte priazeň a podporu nebeskej oblohy v snahách nájsť si lásku a trvalý vzťah. Vy, čo ste v trvalých vzťahoch, máte pred sebou príjemné dni v kruhu vašej rodiny. No a vy, čo ste sami, ale momentálne neriešite nič v oblasti citov, tešte sa na milé chvíle v spoločnosti priateľov.

Blíženci
- v pracovnej oblasti budete v tomto týždni veľmi plodný, zvlášť v nových nápadoch a plánoch, ktoré budú mať dobrý ohlas aj u vašich nadriadených. No bude dobré, ak všetkým zainteresovaným necháte dostatočný čas a priestor, aby si ich mohli pokojne preštudovať. Tak získate istotu, že budú schválené a realizované presne tak, ako si to predstavujete. Počas soboty si doprajte pokoj. Bude spln vo vašom znamení a ten bude ovplyvňovať vašu myseľ. Vypnite všetky vaše zmysli a nechajte sa iba tak unášať sviatočnou Mikulášskou atmosférou v kruhu vašich blízkych.

Rak
- tento týždeň si v zamestnaní dokáže poradiť s každou úlohou bez väčších problémov. Dokonca budete schopný byť aj vašim spolupracovníkom nápomocný, ak budú potrebovať poradiť. No počas týchto dní bude skoro všetka vaša pozornosť smerovaná k vašej rodine a k vášmu domovu. Budete sa snažiť vytvoriť vašim najbližším útulné prostredie, v ktorom spoločne s nimi prežijete veľmi pekné a harmonické oslavy sviatku svätého Mikuláša, ktoré budú naplnené láskou a vzájomným porozumením. Preto pozor na piatok. V tento deň by ste mohli vytvárať okolo seba zbytočné napätie a dusno.

Lev
- na tieto dni máte stanovený jasný program, ktorý sa vám bude dariť plniť bod po bode presne tak, ako ste si to naplánovali. Zo strany vašich spolupracovníkov budete mať plnú podporu a preto dokážete v dobrom prehliadnuť určité chybičky, ktoré z ich strany nastanú, pretože v závere týždňa bude úplne jasné, že ste spoločne dosiahli očakávaný úspech. V súkromí prenechajte aktivitu v riadení všetkých domácich záležitostí na vašich partnerov. Vy sa zapájajte iba ako výkonná sila. Trochu zmeny vám iba prospeje.

Panna
- počas tohoto týždňa budete na pracovisku sršať novými nápadmi a víziami, ktoré v pozitívnom slova zmysle oslovia aj vašich nadriadených. Predložte im ich, ale nesnažte sa od nich získať okamžitú odpoveď, pretože by ste mohli dosiahnuť opačný efekt, aký očakávate. V súkromí počas piatku neotvárajte žiadne dôležité či vážne témy. Iba čo by ste všetkých vašich blízkych zaťažovali, čo by mohlo mať nie príliš dobrý ohlas, pretože každý člen vašej rodiny už myslí na sobotu a na príchod Mikuláša. Užívajte si tento sviatok aj vy. Nič vám neutečie, ak všetky povinnosti v rámci vašej domácnosti odložíte o pár dní.

Váhy
- v zamestnaní si počas týchto dní nastavte spôsob a tempo riešenia všetkých vašich povinností, alebo podnikateľských aktivít podľa seba. Nemáte dôvod sa niekam ponáhľať. Všetky vaše pracovné zväzky dokážete úspešne odovzdať podľa dopredu dohodnutých termínov. Vy nezadaní, ktorí túžite po vzťahu máte naďalej priazeň a podporu hviezd spoznať svojich životných partnerov. Vy zadaní, môžete sa tešiť na príjemné chvíle v spoločnosti vašich polovičiek. V každom prípade si všetci užijete pekné Mikulášske sviatky.

Škorpión
- v pondelok a v utorok sa v zamestnaní nepúšťajte do žiadnych vážnych a dôležitých projektov a rokovaní. Tieto dni na to nebudú vhodné. Ale od stredy sa môžete pustiť do všetkého aj do záležitostí, ktoré majú prívlastok rizikové, pretože dokážete včas rozoznať všetky problémy, alebo prekážky, ktoré by vám mohli zabrániť dosiahnuť úspech. V citovej oblasti, v partnerskom, či rodinnom spolužití sa pokúste byť ústretový a komunikatívny, aj keď nebudete mať počas týchto dní zrovna na to všetko náladu. Počas víkendu sú Mikulášske sviatky a tie by bolo škoda narušiť niečim, čo sa dá zvládnuť pri troche snahy.

Strelec
- počas pondelku sa v zamestnaní venujte len nevyhnutným povinnostiam. No od utorka až do piatku využite každú minútu týchto dní, pretože vám nebeská obloha bude naklonená vo všetkých aktivitách, ktoré budú odmenené nie len uznaním a obdivom, ale aj dobrým finančným ohodnotením. V osobnom živote si dávajte trochu pozor na občasné zmeny nálad, ktoré nebudú mať opodstatnenie. Mohli by mať negatívne odozvy u vašich blízkych, čím by ste si mohli narušiť pohodu hlavne počas Mikulášskych sviatkov.

Kozorožec
- ak počas týchto dní dokážete oddeliť prácu od osobných záležitostí, tak môžete očakávať úspech, ktorý bude aj náležite ohodnotený či už upevnením vašeho postavenia, ale aj slušným finančným ohodnotením. V súkromí môžete hlavne vy nezadaní počas piatku pociťovať osamotenosť a z toho mierne depresie. Snažte sa to prekonať napríklad tým, že sa vyberiete za rodinou, alebo medzi priateľov a v ich spoločnosti si počas víkendu užijete krásne sviatky svätého Mikuláša.

Vodnár
- máte pred sebou týždeň počas ktorého máte šancu využiť všetky vaše doterajšie pracovné, profesionálne skúsenosti a danosti, ktoré vám pomôžu získať si nie len obdiv a uznanie, ale aj nových vplyvných klientov a nové možnosti posunúť sa na tie najvyššie pozície. Z vašej strany k tomu stačí iba to, aby ste ostali sami sebou. Aj v súkromí sa vám bude dariť smerovať na seba všetku pozornosť, pretože z vás všetci vo vašom blízkom okolí budú vnímať veľkú mystiku a charizmu.

Ryby
- vaše predstavy a plány budú v rozpore s realitou týchto dní, čo vám bude spôsobovať problémy a prekážky dosiahnuť aspoň uspokojivé výsledky vo vašich pracovných povinnostiach. Preto sa snažte odolať tlakom vašich kolegov vnútiť vám ich predstavy, ako riešiť úlohy, ktoré máte v tomto týždni naplánované. Iba tak ich dokážete úspešne zvládnuť. V súkromí sa počas piatku nedajte zlákať na predčasné oslavy, pretože by ste ich nemuseli zvládnuť a namiesto trávenia príjemných chvíľ počas Mikuláša s vašimi blízkymi, by ste sa museli liečiť.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac