spravy.sk spravy.sk

Nekupujte stromček, ktorý potom vyhodíte - POŽIČAJTE si ho!
zdroj: TASR/zivy.sk

Nekupujte stromček, ktorý potom vyhodíte - POŽIČAJTE si ho!

Kupovanie živého stromčeka je prežitok. Áno, chápeme, tá vôňa, tá farba, tá pravá atmosféra, to všetko nás núti každoročne vysoliť pár desiatok eur za krásnu jedličku, či borovicu. Má však takýto zákazník pred očami obraz toho, ako to vyzerá pri smetných košoch po Vianociach? Asi ťažko...

vyhodené stromčeky pri smetných nádobách (foto: TASR/AP)

Samozrejme vás nechceme obrať o predstavu stráviť sviatky pri živom stromčeku, ale čo by ste povedali na to, keby ste ho doma na sviatky mali, a potom vrátili? Super nápad... 

predaj vianočných stromčekov (foto: TASR/AP)

Po­ži­čovňa ži­vých via­noč­ných strom­če­kov po­teší všet­kých eko­lo­gicky zmýš­ľa­jú­cich ľudí. Môžu si po­ži­čať živý ras­túci strom­ček, o ktorý sa budú pre­vádz­ko­va­te­lia služby sta­rať po­čas ce­lého roka. 

V ponuke majú skutočne najrôznejšie živé stromčeky. Na stránke je každý jeden stromček pekne vyfotený. Tak si viete pekne vybrať a rezervovať si ho. "Našim zákazníkom sa snažíme zabezpečiť kompletný servis od výberu stromčeka, ktorý si môžu jednoducho rezervovať z pohodlia domova odoslaním online rezervačného formulára. Po dohodnutí detailov stromček pripravíme, prípadne i ozdobíme a privezieme priamo až k Vám domov. Podľa dohody si ho po Vianociach prídeme vyzdvihnúť, odzdobíme a pripravíme stromček na povianočný oddych," opi­sujú službu jej po­sky­to­va­te­lia.

TASR/AP

Štan­dardne sa strom­ček po­ži­čiava od de­cem­bra do ja­nu­ára, po do­hode sa dá od­kú­piť, alebo po­ži­čať aj na dl­h­šiu dobu. Po­ži­ča­ním tohto ži­vého strom­čeka pod­po­ríte aj ini­cia­tívu za za­cho­va­nie prí­rod­ného bo­hat­stva na Slo­ven­sku. 

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia