spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 19. -25. november 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 19. -25. november 2018

SPLN nastane 23.11. o 6.42 hod. v znamení blížencov. Ak máte problém so súrodencami, so šoférovaním na krátkych cestách, s učením, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - počas tohoto týždňa budete v zamestnaní tou správnou hybnou silou. Všetkých vašich spolupracovníkov dokážete strnúť vaším elánom a energiou. Ale čím si najviac získate sympatie všetkých je to, že nebudete šetriť chválou smerom k nim. Ak sa vám v súkromí podarí v utorok a piatok nepodľahnúť pesimizmu, mrzutosti, ktoré by ste mohli preniesť aj na vašich blízkych, potom máte pred sebou príjemné dni v spoločnosti rodiny, partnerov a priateľov. Aj nadchádzajúci víkend vám prináša milé zážitky a prekvapenia.

Býk
- všetko čo ste si na tento týždeň naplánovali v rámci vašich pracovných, alebo podnikateľských aktivít sa vám bude dariť úspešne napĺňať presne podľa vašich predstáv. Vy čo ste nezadaní a máte vo vašom blízkom okolí niekoho, komu by ste chceli prejaviť vašu náklonnosť a city, tak v pondelok tak urobte. Máte vysokú šancu získať si životného partnera, pretože ešte stále máte priazeň nebeskej oblohy v oblasti lásky na vašej strane. Vy zadaní, máte možnosť vašim vzťahom dodať novú iskru. Využite na to hlavne víkend.

Blíženci
- v týchto dňoch budete mať opäť príležitosť dokázať vašim nadriadeným, že ste ideálnym vyjednávačom v dôležitých obchodných rokovaniach. Iba v jednej veci sa nesnažte konať na vlastnú päsť. Ide o uzatváranie dohôd. Skôr ako tak urobíte, poraďte sa. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití si budete môcť dopriať vyhradiť si čas na vaše osobné záľuby, alebo koníčky, pretože medzi vami a vašimi blízkymi bude prevládať pohoda a harmónia.

Rak
- V pracovnej oblasti sa počas týchto dní nebudete potýkať z väčšími problémami, alebo prekážkami, takže všetko, čo máte urobiť, stihnete dokončiť na čas. Len počas utorka a piatka sa snažte nepúšťať sa do konfrontácii s kolegami. Vytvárali by ste zbytočné napätie a nervozitu medzi vami. Rovnaké upozornenie platí aj v oblasti vášho osobného života. Neriešte doma počas utorka a piatka žiadne vážne a dôležité záležitosti. Viac by ste všetko skomplikovali, ako vyriešili. Ak to dokážete, máte pred sebou príjemne dni v kruhu vašich najbližších.

Lev
- vaše pracovné aktivity počas týchto dní zvládate bez problémov. Napriek tomu vás trochu vnútorne škrie, že by ste prijali lepšie ohodnotenie a aj zisky za vašu snahu. No celkovú dobrú náladu vám to nepokazí. Radosť s toho bude mať vaša rodina a partneri, pretože budú mať konečne po dlhom čase možnosť s vami tráviť spoločný čas pri zábave a hrách. Vám nezadaným ešte stále hviezdy prajú v láske a citoch. Preto počas nadchádzajúceho víkendu choďte medzi ľudí. Medzi nimi máte šancu spoznať vašich budúcich životných partnerov.

Panna
- v tomto týždni vašim nadriadeným dáte opäť jasne najavo, že ste pre nich nepostrádateľní aj v oblasti vyjednávania nových pracovných dohôd s vašimi obchodným partnermi. No ak ide o samotné uzatváranie zmlúv, najskôr sa poraďte a až potom podpíšte. V súkromí sa budete môcť venovať aj vašim osobným záľubám, alebo koníčkom, pretože vaša rodina, ako aj vaši partneri nebudú mať žiadne mimoriadne požiadavky, ktoré by nedokázali sami bez vašej pomoci zvládnuť.

Váhy
- vaše pracovné povinnosti zvládate bez väčších problémov. Dokonca budete mať priestor a čas vypracovať ich do najmenšieho detailu, čo nedokáže nikto tak dokonale ako vaše znamenie. V oblasti citov a lásky by ste vy nezadaní mali hlavne počas pondelka urobiť všetko preto, aby ste získali priazeň, pozornosť a náklonnosť niekoho, kto už dlhodobejšie zaujíma vašu myseľ. Máte priazeň nebeskej oblohy na vašej strane. Vám zadaným prichádza do vzťahov nový náboj a iskra.

Škorpión
- v pondelok a v utorok sa snažte vyhnúť sa otvoreným konfrontáciám s vašimi kolegami, pretože budete mať tendencie byť nepríjemní, a aj hrubí, čím by ste vytvorili na pracovisku nezdravú a dusnú atmosféru. Venujte sa iba úlohám, ktoré je nevyhnutné urobiť. Ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Aj v súkromí vašeho domova sa radšej ospravedlňte všetkým vašim blízkym a nájdite si pokojné miesto, kde by ste si mohli v pokoji odpočinúť a načerpať stratenú energiu.

Strelec
- aj keď počas tohto týždňa bude vaše osobné kúzlo neodškriepiteľné, nebude pre vás na pracovisku výhodou. Všetko čo máte naplánované, si budete musieť poctivo odmakať, aby ste dosiahli očakávaný efekt a samozrejme aj úspech. V osobnom živote, zvlášť v partnerskom a rodinnom spolužití počas piatku neotvárajte žiadne vážne témy. Dosiahli by ste iba to, že by ste sebe, ale aj všetkým okolo vás pokazili víkend tichou domácnosťou a zbytočným napätím medzi vami a vašimi blízkymi..

Kozorožec
- v tom čo robíte na vašom pracovisku bez ohľadu na to,či pracujete manuálne, alebo hlavou ste profesionáli. Preto sa aj počas týchto dní riaďte svojimi vlastnými myšlienkami, pocitmi a skúsenosťami, pretože zo strany ľudí z vášho blízkeho okolia budete vystavení ich snahám presadzovať cez vás ich predstavy, ktoré nebudú z ďaleka tak dobré ako tie vaše. Je na čase, aby ste sa obklopili spoľahlivými spolupracovníkmi. Vaše súkromie nebude počas týchto dní narúšané ničím nepríjemným.

Vodnár
- aj počas tohto týždňa cítite, že ste v pracovnej oblasti schopní vydať zo seba to najlepšie, ale nebudete mať na to veľa príležitostí. Cítite, že okolo vás sa dejú nekalé praktiky niektorých vašich spolupracovníkov, ktorí vám takto zámerne bránia vo vašom úsilí sa realizovať a to vás nie len trápi, ale ste z toho podráždení. Nedajte to na sebe poznať, pretože by ste im tým urobili radosť. Vydržte. Presmerujete vašu pozornosť a energiu na oblasť vašeho osobného života. Hlavne vy nezadaní, čo túžite po láske, máte možnosť zamilovať sa.

Ryby
- tento týždeň bude pre vás jedným z tých, ktorý budete chcieť mať čím skôr za sebou. V zamestnaní nebudete schopní sa sústrediť na vaše pracovné povinnosti a okrem toho sa nebudete celkovo cítiť hlavne psychicky v pohode. To sa bude odzrkadľovať aj na vašom správaní voči vašim rodinným príslušníkom, ale aj partnerom tým, že budete precitlivelí na všetko čo budú robiť, alebo hovoriť. Ideálne preto bude, keď necháte všetko, čo sa týka vašej domácnosti na nich a vy si niekde v pokoji doprajte odpočinok a relax.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia