spravy.sk spravy.sk

Je úplne slepá, nevie po anglicky, no má nádherný hlas a dokáže zaspievať aj Beyoncé
zdroj: video

Je úplne slepá, nevie po anglicky, no má nádherný hlas a dokáže zaspievať aj Beyoncé

Elsie Atig Balawing má 20 rokov, je úplne slepá a žije v malej rybárskej dedine v juhovýchodnej Ázii. To, čo jej život zobral na zraku, jej však dvojnásobne nadelil v jej hlase, pretože ten má skutočne krásny.

Aj keď nevie po anglicky, prísluchovo sa dokáže naučiť piesne od najslávnejších a najväčších hviezd sveta. Nerobí jej problém Ed Sheeran, Whitney Houston, či Beyoncé. 

Vďaka jej obrovskému talentu sa v dedinke veľmi zviditeľnila. Dokonca ju pozvali aj do rádia, kde zaspievala veľké hity. Po vystúpení sa jej ujal manažér, ktorý sa rozhodol, že z nej urobí medzinárodnú hviezdu. Jej slepota a neznalosť jazyka nie je podľa neho hendikep. "Objavil ju môj bratranec Ang. Hneď ako som počul záznam jej spevu, vedel som, že ju potrebujem nájsť a pomôcť jej, pretože jej spev je výnimočný. Mnohé nahrávacie spoločnosti nás už kontaktovali a chceli spolupracovať s Elsie, ale zatiaľ je to v procese rozhodovania, čo urobiť a uistiť sa, že všetko bude dobré pre jej budúcnosť." povedal Jeruel Pino.dailymail.co.uk

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia