spravy.sk spravy.sk

1 000 dolárov na deň a musíte len jesť pizzu! Firma zháňa ochutnávačov, skúsite to?
zdroj: ooni.com

1 000 dolárov na deň a musíte len jesť pizzu! Firma zháňa ochutnávačov, skúsite to?

Niektorí pizzu milujú, iní ju neznášajú. Niektorí ju považujú za plnohodnotné jedlo, iní nechápu, ako sa môže niekto z pizze najesť. Nuž...To je v podstate teraz úplne jedno, pretože toto sa týka tej skupiny, ktorá by pizzu jedla od rána do večera počas každého jedného dňa.

Škótska spoločnosť Ooni ponúka naozaj lukratívne zamestnanie. Do svojich radov hľadá 10 ochutnávačov pizze, ktorých náplň práce bude veľmi jednoduchá: jesť pizzu a vylepšovať jej recepty. Náplňou práce ochutnávača bude aj  pripravovanie pizze v prenosných rúrach Ooni. Urobíte, ochutnáte, vyfotíte a zavesíte na sociálnu sieť.

Nemusíte byť profesionáli, môžete byť aj úplní laici, čo sa pizze týka. Stačí, ak pošlete do firmy 60- sekundové video, ktoré vyjadrí vašu lásku k tomuto jedlu. Ďalšia skúška tkvie v príprave tej svojej obľúbenej pizze. Keď to zhrnieme, ak pizzu milujete, tak takéto výberové konanie musí byť pre vás hračka. 

Výška platu sa bude odvíjať od skúseností daného človeka. Tí najskúsenejší si zarobia aj 1 000 dolárov za jeden deň. Tí, ktorí sa tomu ešte tak nerozumejú si na účet denne pripíšu 300 dolárov, čo tak isto nie je zlé. 

Ak teda ešte stále zvažujete, či sa na to dať, tak čas máte do 14. októbra. Všetko o pracovnej ponuke nájdete TUekonomika.idnes.cz

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia