spravy.sk spravy.sk

Ak si chcete oddýchnuť v tomto rezorte, musíte mať viac ako 100 kg. V Karibiku je dovolenkový raj pre obéznych ľudí
zdroj: facebook.com

Ak si chcete oddýchnuť v tomto rezorte, musíte mať viac ako 100 kg. V Karibiku je dovolenkový raj pre obéznych ľudí

Ak ste si mysleli, že vás už neprekvapí v tom, čo človek dokáže speňažiť, tak nad týmto sa vám jemne pozastaví rozum, pretože zarábať na ľudskej obezite, to je tak trošku už cez čiaru.

Na druhej strane musíme uznať, že tento nápad má niečo do seba. V Karibiku totiž už dva roky funguje rezort, ktorý je vhodný pre obéznych ľudí. "The Resort" našli dieru na trhu a ponúkli pre obéznych ľudí miesto, kde si môžu oddýchnuť bez hanby a posmeškov od ostatných "štíhlych" dovolenkujúcich.

Majiteľ James King je maximálne spokojný, pretože vidí, že ich zákazníci sú naozaj šťastní. Rezort však naozaj bude pri výbere dovolenky zaujímať vaša váha, pretože od nej závisí to, čo môžete využívať a dopriať si. Čakajú na vás špeciálne turnusy pre ľudí od 114 do 190 kg. Celé zariadenie rezortu je prispôsobené jej zákazníkom -  nábytok, bazény, či voľnočasový program. Nehrozí teda, aby sa pod vami niečo zlomilo, či aby vás niekto odmietol, len kvôli vašej váhe.

The Resort v Elauthere na Bahamách tak chráni svojich zákazníkov pred hejtermi a dáva im taký pocit, aký by mali zažívať aj dovolenke na bežnom turistickom mieste. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia