spravy.sk spravy.sk

Vianočná reklama od Disney o rodinnom pute dojíma, aj pomáha deťom po celom svete!
zdroj: video

Vianočná reklama od Disney o rodinnom pute dojíma, aj pomáha deťom po celom svete!

Tohtoročná vianočná reklama od Disney vám vyrozpráva príbeh o vzťahu babičky s vnučkou a vyzdvihuje krásu rodinných tradícií počas sviatočného obdobia.

December je čoraz bližšie, takže vieš, čo to znamená - obdobie vianočných reklám je oficiálne tu! Jednou z prvých, ktorí nás tento rok potešia hrejivým vianočným príbehom, sa stala spoločnosť Disney. Ak si myslíte, že vianočné reklamy sú otravné, alebo je na ne ešte priskoro, sme si istí, že Disney vás presvedčí o opaku.

Krátky, 3-minútový, animovaný film ti vyrozpráva príbeh babičky, vnučky a hračky Mickeyho, ktorá zbližuje rodinu a putuje z generácie na generáciu. Zároveň však upozorňuje na to, že na rodinné tradície a tých, ktorých nás milujú, by sme nikdy nemali zabúdať. A práve v tom je dojemné čaro tejto reklamy!

Za celou reklamou je však aj nádherné posolstvo. Za každé jedno stiahnutie skladby, ktorá hrá v pozadí (Love Is A Compass) do 31. decembra 2020 bude 100 % výťažku venovaných spoločnosti Make-A-Wish, ktorá sa zaoberá pomoci deťom. 

zdroj: youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Zaujímavosti

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia