spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 28.september - 4. október 2020
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 28.september - 4. október 2020

1.10. o 22.07 hod. nastane spln v znamení baran.

Baran - od pondelka do stredy sa v zamestnaní ozaj potrápite, ale nezúfajte, pretože štvrtok a piatok vám to všetko vynahradí a to bohato. Bude sa vám dariť v kariére, ale aj finančne. V osobnom živote sa v priebehu týchto dní nebude diať nič, čo by vám malo narušiť vašu celkovú pohodu. Piatok je pre vás ideálny a prajný deň na city, nehu a lásku. Nebolo by zlé, ak by ste na túto tému naplánovali pre vás a vašich partnerov aj celý nadchádzajúci víkend. Určite nebudú protestovať.

Býk
- pondelok až streda je u vás v zamestnaní relatívne pokoj a pohoda, ale od štvrtka do piatku sa pripravte na ozaj veľký nával práce. Budete radi, ak všetko dokážete ako tak stíha. V súkromí by ste sa mali snažiť vašich partnerov niečim príjemným a milým prekvapiť. To je deň, v ktorom vám vesmír praje v oblasti citov a lásky. Ale ani zbytok celého týždňa nie je zlý. Využite ešte posledné teplé slnečné lúče a na víkend naplánujte pre všetkých vašich blízkych grilovačku.

Blíženci
- tento týždeň je ten ideálny na prezentáciu vašich nových projektov a plánov vašim nadriadeným. Máte vysokú šancu, že vám ich pomôžu uviesť do praxe. Máte príležitosť postúpiť na kariérnom rebríčku. Iba na finančné ohodnotenie si budete musieť ešte počkať. Tím, že ste spokojní v práci, odzrkadľuje sa to aj vo vašom súkromí. Ste sebavedomí, ale nepreháňajte to. Opatrní buďte hlavne vy zadaní. Budete v pokušení byť vašim partnerom neverní.

Rak
- v pondelok a v piatok by ste sa mali v zamestnaní držať trochu v pozadí. Sú to pre vás náročné dni. Tie ostatné sú už v pohode, darí sa vám a vy sito právom užívate. V oblasti citov a lásky budete úspešní hlavne vo štvrtok a v piatok, kedy aj nebeská obloha bude na vašej strane. V podstate máte pred sebou veľmi milé a príjemné chvíle v strede vašej rodiny, ktoré budú plné harmónie a upevňovania spolupatričnosti. Na víkend pripravte pre vašich blízkych niečo ako prejav vašej vďaky za ich podporu a oddanosť.

Lev
- tento týždeň by ste sa mali na vašom pracovisku obrniť hlavne po psychickej stránke. Čakajú vás totiž ťažkosti a nepríjemné správy, preto je dôležité, aby ste si zachovali vnútornú rovnováhu. Predídete tak najhoršiemu - prepusteniu, ale aj podrazom. Snažte nepreniesť si vašu zlú náladu domov, pretože už v pondelok hrozia medzi vami a vašimi partnermi ostré výmeny názorov. Našťastie počas stredy sa vám podarí dať všetko do poriadku medzi vami.

Panna
- toto je týždeň počas ktorého sa budete cítiť ako ryba vo vode. Darí sa vám prezentovať vaše nové plány a projekty vašim nadriadeným a získavate ich podporu k ich realizácii. Postupne sa posúvate na kariérnom rebríčku smerom hore. Iba v oblasti financií si budete musieť počkať na adekvátne ohodnotenie. V súkromí sa cítite veľmi sebaisto, ale pozor a hlavne vy zadaní, aby vás vaša prehnaná sebaistota nedostala do problémov v podobe vašej nevery.

Váhy
- od pondelka do stredy máte v zamestnaní pokoj a pohodu, ale už od štvrtka do piatku sa pripravte na to, že budete doslova zavalený prácou až do tej miery, že budete radi, ak stihnete aspoň polovicu s toho, čo máte urobiť. V priebehu štvrtka sa snažte vašim partnerom pripraviť romantický celý deň. Máte priazeň hviezd v oblasti citov a lásky. No, ale celý tento týždeň je pre vás v súkromí fajn. Na víkend si pozvite priateľov na grilovanie, alebo posedenie pri ohni a opekanie napríklad špekáčkov.

Škorpión
- je pred vami naozaj zaujímavý pracovný týždeň počas ktorého budete mať na výber pretože budete mať pred sebou veľa nepríjemných a veľa príjemných povinností a úloh. Je na vás pre ktorú možnosť sa rozhodnete. Zvážte, čo môžete získať ak sa rozhodnete pre prvú variantu a čo stratiť ak pre druhú. V osobnom živote pozor v pondelok na nedorozumenia a hádky medzi vami a partnermi. Naopak v piatok, ale aj v priebehu celého víkendu veľa lásky.

Strelec
- ste plní energie a elánu, čo sa pozitívne odzrkadľuje na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Darí sa vám v každom smere, finančne aj kariérne. V oblasti citov a lásky sa vám v priebehu týchto dní darí aj nedarí. Vaši partneri vás milujú, ale môžu sa cítiť vami trochu odstrkovaní na vedľajšiu koľaj. Mali by ste im preto dať jasne najavo, ako si ich vážite a ľúbite ich. Ideálny na to bude nadchádzajúci víkend. Naplánujte ho pre nich v duchu romantiky.

Kozorožec
- máte pred sebou naozaj pracovne nesmierne úžasný týždeň. Všetko na čo položíte ruku sa vám darí meniť na peniaze. Je len na vás, ako maximálne dokážete využiť túto priazeň nebeskej oblohy. V osobnom živote počas utorka prežijete pekné chvíle v spoločnosti vašich partnerov. No ostatné dni sa snažte byť ozaj veľmi opatrní vo všetkom čo smerom k nim urobíte, alebo poviete. Hrozia totiž trvalé rozchody, alebo aj rozvody.

Vodnár
- vaše pracovné úspechy budú počas tohoto týždňa závislé na vašej nálade. A tú v priebehu týchto dní nebudete mať dobrú. Bude skôr chmúrna až temná. Ale ak sa vám podarí prekonať tieto vaše stavy a zmobilizovať sa, vaše výsledky budú veľmi dobré. V osobnom živote to budete mať hlavne v oblasti citov ako na hojdačke. V pondelok hádky, streda, štvrtok veľa lásky a v sobotu opäť hádky. Bude to preto, lebo aj vaše správanie v súkromí bude pod vplyvom vašich čiernych myšlienok.

Ryby
- pracovne sa v tieto dni dokážete úspešne presadzovať, ale ste takí nejakí nemastní, neslaní. Psychicky sa necítite v úplnej pohode a ťažko sa vám to prekonáva. No snažte sa ako najlepšie viete.V súkromí si dávajte pozor na rozpory medzi vami a vašim i partnermi, ktoré budú vychádzať z vašej strany. Vaši partneri vás milujú a stoja pri vás v dobrom aj zlom. Toto by ste si mali pripomínať každý deň.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Zaujímavosti

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia