spravy.sk spravy.sk

Čo by nemalo chýbať v pánskom šatníku počas letných horúčav?
zdroj:

Čo by nemalo chýbať v pánskom šatníku počas letných horúčav?

Kým niekomu letné teploty výrazne uľahčujú obliekanie, iným ide zostavovanie outfitov o niečo ťažšie. Vrstviť oblečenie a vytvárať kombinácie od výmyslu sveta je počas horúčav nemožné, staviť tak musíte na letnú klasiku a voliť minimum kúskov. Základom je cítiť sa pohodlne, správnou voľbou však dokážete vyťažiť oveľa viac a upútať aj jednou vrstvou oblečenia. Čo teda zaradiť do pánskeho šatníka počas leta?

Kým dámske kolekcie predstavujú počas leta rozmanitú variáciu kombinácií a strihov, tie pánske majú o niečo užší výber možností. Ponuka však rozhodne nie je chabá a páni si môžu vybrať oblečenie z bohatej škály materiálov, strihov, farebných prevedení či atypických spracovaní. Dnes totiž dokážete zaujať aj v polokošeli a šortkách, musíte však vedieť, ako to docieliť. Viete, ako by teda malo vyzerať pánske oblečenie počas letných mesiacov?

Vzdušné materiály

Nech už máte vyhliadnutý akýkoľvek kúsok, nikdy ho nenoste za takú cenu, že sa v ňom nebudete cítiť dobre. Voľte len také odevy, čo vám zabezpečia maximálny komfort a pohodlie počas nosenia. V lete nezabudnite aj na voľbu ľahších a vzdušnejších materiálov. V ľanovej košeli či šortkách vyniknete a krčivý efekt ľanu dodá šmrnc akémukoľvek outfitu.

Motív flóry

Nestráňte sa výraznejších motívov a vzorov, počas leta sú všetky tieto kombinácie dovolené. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a zažiarte v kvetovanom tričku s výraznou potlačou. V žiarivých vzoroch rozhodne vyniknete. Motív flóry je totiž už dlhodobo obľúbený a či už zvolíte jeho mini prevedenie alebo sa oblečiete vo veľkom, kvetovaný vzor je počas letnej sezóny aj naďalej neskutočne trendový.

Pestrá farebná škála

Oblečenie v striedmejších farbách nechajte visieť v skrini a voľte žiarivú farebnú paletu. Výrazná žltá upúta pozornosť, modrou nič nepokazíte a v bielej zase vynikne vaše opálenie. Či už pôjde o tričko alebo krátke nohavice, výrazným odtieňom sa nevyhýbajte. Štýlové sú napríklad aj nadčasové biele tenisky, ktoré si môžete obuť k rôznym outfitom.

V neposlednom rade nezabúdajte aj na strih. Oblečenie by vám malo sadnúť a byť vhodné k vašej postave. Upútať môžete totiž v čomkoľvek, nikdy sa však nevzdávajte pohodlia. Ktoré kombinácie zvolíte počas leta vy?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Tlačové správy

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia