spravy.sk spravy.sk

Horoskop na 22. - 28. jún 2020
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 22. - 28. jún 2020

Nový týždeň, nová hviezdna predpoveď.

Baran - od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní bude dariť krok po kroku riešiť všetky naplánované úlohy. V priebehu štvrtku a piatku budete mať optimistickú náladu, pretože vám pracovne niečo na čo ste už dlho čakali vyjde.V súkromí sa tak isto nebudete mať na čo sťažovať. Len počas stredy sa môžete s partnermi dostať do konfliktu kvôli vašej práci. Môžu vám vyčítať, že ich kvôli nej zanedbávate. Snažte sa im pokojne vysvetliť, že sa mýlia.

Býk - je pred vami pracovne mimoriadne priaznivý a plodný týždeň. Budete si úspešne budovať kariéru, po finančnej stránke sa vám bude tiež dariť a očakávajte aj nové obchodné dohody. Dokonca počas štvrtku a piatku kam vkročíte, sa vám budú dvere doslova samé otvárať. Aj v oblasti citov a lásky máte v priebehu týchto dní priazeň nebeskej oblohy. Zvlášť v stredu si to budete na plno užívať. V nedeľu očakávajte pár mráčikov, ale aj tie sa rozplynú veľmi rýchlo.

Blíženci - celý tento týždeň bude v zamestnaní priať hlavne vám, čo si idete za kariérou. Ale ani po finančnej stránke sa môžete tešiť zo ziskov. Vy čo podnikáte, očakávajte veľmi dobré výsledky, s ktorými budete nadmieru spokojní. V citovej oblasti, v láske vám v priebehu týchto dní hviezdy prajú. Vy čo ste nezadaní a túžite po serióznom vzťahu, máte ho mať. Vy zadaní, si hlavne počas víkendu užijete romantické chvíle v spoločnosti vašich partnerov.

Rak - v pondelok a v utorok to bude na vašom pracovisku fajn. V stredu sa vám bude dariť po finančnej stránke, ale aj v kariére. Počas štvrtku buďte v strehu, hrozia nepríjemnosti. Piatok je opäť vynikajúci.V domácich záležitostiach sa pripravte počas stredy a víkendu na nedorozumenia medzi vami a vašimi partnermi kvôli niektorým rodinným príslušníkom. Preto sa radšej snažte v tieto dni neriešiť nič, čo je spojené s vašimi blízkymi a všetko bude v pohode a v pokoji..

Lev - celý tento pracovný týždeň sa vám darí napĺňať všetko, čo ste si naplánovali. Dokonca počas štvrtku a piatku máte dôvod na veľký optimizmus, pretože sa vám potvrdia niektoré pre vás dôležité projekty, ktoré ste rozbehli ale vy nebudete aj tak spokojní. Nebolo by od veci, ak by ste boli trochu viac skromnejší. Ak dokážete počas štvrtku a piatku neprenášať vašu mrzutosť z pracoviska na domácu pôdu, tak vás čakajú príjemné chvíle v spoločnosti vašej rodiny a priateľov.

Panna - ak patríte k tým, čo si veľmi intenzívne budujete vašu kariéru, tak tento týždeň máte vynikajúcu príležitosť posunúť sa o hodne veľký krok dopredu.Rovnako tak aj po finančnej stráne si dokážete významne polepšiť. Vy nezadaní, čo by ste radi chceli tento stav zmeniť, máte možnosť tak urobiť. V tejto oblasti je nebeská obloha na vašej strane. Vás zadaných určite poteší nová iskra vo vzťahoch, ktorá sa naplno rozhorí hlavne v priebehu nadchádzajúceho víkendu.

Váhy - v zamestnaní na čo siahnete, to sa vám podarí na sto percent využiť vo váš prospech. Či už pôjde o budovanie si vašej kariéry, alebo vo vylepšení si vašich finančných záležitostí. Štvrtok a piatok využite hlavne na úradné záležitosti, pretože doslova, kam vkročíte, dvere sa vám budú samé otvárať. Taktiež aj v citoch a v láske máte podporu a priazeň hviezd. Hlavne počas stredy si to naozaj vychutnáte. Iba v nedeľu môže prísť pár mráčikov, ale aj tie sa vám podarí veľmi rýchlo zahnať.

Škorpión - nuž v tento pracovný týždeň sa naozaj budete trápiť zo všetkým čo budete robiť. Dokonca aj zo strany vašich nadriadených budete vnímať určitú pochybnosť až nedôveru a to vám tiež nepridá na pohode. Vy čo podnikáte neuzatvárajte v priebehu týchto dní žiadne nové obchodné zmluvy a neberte si žiadne pôžičky, alebo úvery. V osobnom živote máte pred sebou v podstate pokojné obdobie, len v stredu sa vyhnite konfliktom s partnermi. Uvedomte si, že aj oni môžu mať občas zlú náladu.

Strelec - aj v priebehu týchto dní pokračuje vaše šťastné obdobie. Pracovne sa vám všetko na čo siahnete darí meniť na zlato. Po finančnej stránke sa tiež tešíte zo ziskov. Ani vy, čo podnikáte, budete na tom rovnako vynikajúco. Uzatvárate nové pre vás výhodné obchodné dohody. V súkromí sa tešte na týždeň naplnený láskou. Je jedno, či ste nezadaní, alebo vo vo vzťahoch. No hlavne tie začínajúce budú na tom v tejto oblasti najlepšie. Veľa vášne a romantiky.

Kozorožec - počas tohoto týždňa budete mať pocit, že pracovne stagnujete. Ste na seba zbytočne prísni. Tešte sa s toho, čo ste do teraz dosiahli. A nie je toho málo, čo vám okrem kolegov dáva pozitívnym prístupom k vám na vedomie aj vaše vedenie. V priebehu týchto dní to máte vo vzťahu vy, rodina, partneri veľmi dobré a príjemné. Len v nedeľu sa to môže naozaj škaredo pokaziť. Prečo? Pre vašu klasickú občasnú tvrdohlavosť a vysvetlenie si situácie po svojom.

Vodnár - môžete sa naozaj tešiť, pretože je pred vami mimoriadne pracovne úspešný týždeň. Po finančnej stránke sa vám darí zvyšovať vaše zisky, ale hlavne čo je pre vás dôležité je to, že budete môcť verejne prezentovať vaše profesionálne schopnosti a talent. Aj v láske a v citoch vám v priebehu týchto dní ruže kvitnú. Máte v sebe silnú charizmu, ktorá nesmierne priťahuje opačné, ale aj rovnaké pohlavie. Môžete si naozaj doslova vyberať. Máte pred sebou veľmi aktívny víkend.

Ryby - konečne aj pre vaše znamenie je tento týždeň tým, v ktorom sa vám pracovne darí všetko tak, ako si to želáte. To sa pozitívne odzrkadľuje aj u vašich nadriadených v podobe mimoriadnych finančných odmien, alebo zlepšením si vašeho postavenia. Aj vy čo podnikáte môžete byť spokojní. Uzatvárate dobré obchody hlavne z dlhodobého hľadiska pre vás výhodné. Ste spokojní a šťastní a tieto príjemné pocity si prenášate aj do vašeho súkromia. Takže v partnerstve, v rodinnom spolužití je všetko iba krásne a úžasné.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Zaujímavosti

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia