spravy.sk spravy.sk

Barbra Streisand darovala dcére zosnulého Georgea Floyda svoje akcie v Disney
zdroj: instagram.com/TASR

Barbra Streisand darovala dcére zosnulého Georgea Floyda svoje akcie v Disney

Smrť Georgea Floyda zamávala celým svetom, nielen Amerikou. Nepokoje a protesty sú súčasťou mnohých miest. Všetci volajú po opravných prostriedkoch v radoch polície, ale aj po právach ľudí tmavej pleti.

Na smrť afroameričana reagujú aj mnohé známe osobnosti, medzi ktorými je aj herečka svetového rázu, a to Barbra Streisand. Tá sa aktívne zapojila aj do protestov #Blacklivesmatter, zároveň priamo podporila rodinu zosnulého Georgea Floyda.

Barbra však zašla s podporou ešte ďalej. Dcérka zosnulého Georgea na svojom Instagrame zverejnila fotografiu s poštou, ktorú obdržala priamo od herečky. Stala sa držiteľkou akcií spoločnosti Disney. Nevedno koľko akcií jej herečka venovala, no aj tak ide o dar v hodnote miliónov dolárov. 

Akcie spoločnosti Disney nepocítili koronakrízu a vlastniť niečo takéto je skutočný poklad, pretože sa budú roky zhodnocovať a rásť. 

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Zaujímavosti

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia