spravy.sk spravy.sk

Matka má 55 a dcéra 19 rokov. Každý jeden deň sa spoločne sprchujú!
zdroj: video

Matka má 55 a dcéra 19 rokov. Každý jeden deň sa spoločne sprchujú!

Nuž...

Televízna stanica TLC momentálne vysiela reality show s názvom sMothered. Hlavnými hrdinkami je samozrejme matka s dcérou. Nejde tu len o zobrazenie jedného vzťahu medzi matkou a dieťaťom, ale ide o rôzne príbehy, kde materinská láska nie je určite zdravá a určite nepomáha zdravému vývinu dieťaťa.

Najviac doteraz zaujala 55-ročná matka Mary a jej 19-ročná dcéra Brittani z Floridy. Asi tomu nebudete veriť, ale tieto dve majú taký blízky vzťah, že odkedy mala Brittani 5 rokov, odvtedy sa každý jeden deň spoločne sprchujú. „Najlepším spôsobom, ako začať náš deň je sprcha. Nevidím na tom nič zlé,“ hovorí matka. Podobný názor má aj samotná Brittani: „Keď moja mama robí také jednoduché veci, ako je umývanie vlasov alebo môjho tela, cítim sa veľmi potešená.“

Samozrejme, že sa všetci pýtajú otázku: prečo? Mary tvrdí, že ona len svoju dcéru liečila, pretože trpela úzkostnými stavmi počas sprchovania. Údajne sa bála horúcej vody, preto sa rozhodla, že sa budú sprchovať spolu. 

Ktovie, či je toto praví dôvod. Psychológovia skôr tvrdia, že matka sa nedokáže od svojej dcéry odtrhnúť a tento dennodenný akt je pre ňu veľký prejav lásky a náklonnosti. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Zaujímavosti

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia